Aşığım ama kızın amacı ney anlamıyorum

Geçen sene Şubat ayında sınıfımdaki bir kıza aşık olduğumu söyledim.Uzunca bir süre didiştik beni istikrarlı bir şekilde tersledi.3-4 aydır aramız iyi gibi.Kızın giyimine karışma hakkım var mesela.Annesi beni biliyor.Beraber iyi vakit geçiriyoruz o da hoşlanıyor bundan.Gel gelelim biz iyi anlaşıyoruz dediğim zaman öyle birşey yok diyor.Sınıfımızdakiler felan sevgili sanıyor.Hergün 8 aydır mesajlaşıyoruz.Sevgili olmaya kız yanaşmıyor

Sizce amacı ney?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• seni arkadaşı olarak seviyordur o manada hoşlanmıyordur

0|0
    0|0
    • İyi de ben ona o maçla hiç yaklaşmadım.Tüm bunlara sevdiğimi bilerek izin verdi.Kızın hayatının tam ortasındayım aynı zamanda hiçbir yerinde

• Tam olarak aşık değilim ama seviyorum diyorsun resmen :D Bende deseydin ne olurdu be :(

• arkadaş gibi seviyorum:D demek istedim

Kızlar Ne Diyor 2

• Gecmiste bise olmus olabilir veya korkuyor sevgili olursk bu samimiyet gider ve en son şık ise özgürlüğüne çok düşkün birisi senin ona ayak bağı olmanı istemiyor sec begen al :))

0|0
    0|0
  • arkadaş olarak sevmiş seni bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• daha önce sevgilisi olmuş mu? belki olmamıştır ondan böyle bir çekingenlik içindedir. ben olsam yavaş yavaş açmaya çalışırım kızı. hep sınıfta takılmayın dışarı da da görüşün sevgili olmanın flört etmenin iyi bir şey olduğunu göster ona oda kabul etsin.

0|0
    0|0
    • Olmamış, çok çekimser birisi zaten.Bende deiğin gibi yapıyorum aslında flört hoşuna gidiyor aslında.Ama birşey olsun hemen nefret ediyorum seni sevmiyorum ki oluyor :D Aradan 5 dk geçiyor yemeğini ye aç gezme diyor :D

• bence bir şeyler olabilir. arkadaş olarak kalmak istemiyorsan bir süre arama sorma o seni ararsa o da sende bir şeyler görüyor demektir. hiç aramaz ise sen başka kız bak kendine seni sevmeyen biriyle olmaktansa boş gezmek en iyisi :D

• arkadaş olareak görüyor olabilr sevgili olmak istemediğini söylerse arkadaş olarak seni kaybebilceğini düşünüyor olabilr,

0|0
    0|0
Yükleniyor...