Bi insan nasıl bu kadar dönek olabiliyor yahu ?

Yıllar önce bu vatanda hainlere teröristlere yer yok diyen Tayyip boşkanınız şimdi kürtleri barzaniyi hoşgeldiniz kürdistanlı kardeşlerim diye karşılıyor.birlikte gülüp ağlaşıyolar ..Yabancı ülkelerde bile yurt dışından misafir gelince bile hiçbir şekilde 2 dilde sunum yapmıyorlar dün zaten türkçeden çok kürtçe konusuldu.Yahu sen Türkiyenin başbakanısın be eli kanlı teröristlerle nasıl anlaşma yaparsın.Binlerce şehit ailesi aç açıkken sen hapisteki teröristi nasıl millet vekili yapıp milyarlarını helal edersin.Üzülüyorum arkadaşlar dağdakilerin en azından niyeti belli ya milletvekillerinin bakanların amacı ? boşuna mı şehit oldu bu kadar asker toprak altında bir hallerini düşünün onların.Şehit ailesi olduğunuzu düşünün.Bi çaresizliklerini düşünün. Bunları gördükleri halde nasıl bu insanları bu partileri savunuyor insanlar.Ben parti tutmuyorum hepsinden eşit şekilde nefret ediyorum. Vatan elden gidiyor bizde seyrediyoruz sizede dokunmuyor mu bunlar.Adamlar resmen satın alıyor bizi harcanıyoruz.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• +1

Sorunuzun yanıtı : Şekil 1a - recep tayyip erdoğan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Haklısın (: Sorun Mükemmel Ama Şunu Bilelim (:

Seçimler Yaklaşıyor Adam Elindeki Kozları Kullanmak Mecburiyetinde (:

Anlayışlı Olun (: (: (:

0|0
    0|0
  • kürdistan gerçekliğini kabul etmekte geç bile kaldı türkiye.sizi neden rahatsız ediyor anlamadım.türk özgürlük mücadelesini,kurtuluş savaşını övünerek anlatırsınız kürt yapınca mı kötü oluyor? gerçi şu anda kabul etti ama bunu islami kardeşlik falan ayağına kendi tarafına çekmeye çalışıyor.

0|0
    2|0
  • napalım peki, öldürelimii allah allah lütfen siyaseti buraya karıştırmayın milleti soğutuyosunuz herkesi seçimlerde sölicek söüz verdır... gerken orda yapılır! siyaseti karıştırmayalım lütfen

0|0
    2|0
  • +1

Bir önceki seçim dönemi çalışmalarını hatırlamayıp,denilen herşeyi unutup koyun gibi güdülüp..Elbette cevap vermeye çalışanlar olacaktır.

Soruna saglık :)

0|0
    0|0
  • gizli sormasaydın biraz ciddiye alırdım

0|0
    0|0
  • Siz cahil insanların davranışlarına saygı duydukca aptallar tarafından yönetilmeye mahkum olursunuz.

0|0
    0|0
    • Sen de bizden değil misin ? Değilsen şimdiye kadar sesini duymuş olmalıydık.

• Hayır değilim, çünkü bu durumdan şikayet etmiyorum. Sadece Türkiye'de değil bütün Dünya'da kapitalizm geçerli ve bu değişmiyor, gerçekten kimin iktidar olacağını dahi halk belirlemiyor.

• Alayi yavsak. Ihanet Ankara dan baslamistir gep

0|0
    0|0
  • Seçimler gelecek ve başbakan yine Recep Tayyip Erdoğan olacaktır.

Not= AKP li değilim.

Ama doğru olmak gerekirse başbakan yine o olacaktır.

0|0
    0|0
    • İşte ben de ona üzülüyorum niye hala bu herif niye. yaptığı yalakalıklar sayesinde adam kapıyor tüm oyları.

• Ben parti tutmuyorum ama en azından tayyip dışındakiler eli kanlı teröristlerle böyle anlaşmalar yapmaz diye düşünüyorum.

• Anlaşma yapılması gerekiyordu zaten. Anlaşma yapılmadan önce de neden bu kadar şehit veriyoruz diye şikayetler geliyordu. Herşey bilinçli yapılıyor. PKK yıda küçük görme. Ruslar bedava silah veriyorlar adama gücümüzü kırmak için. Ruslarda işi götürecek tabi. Neden PKK elinde hep Rus yapımı silahlar var ssanıyorsun. Bu durumda anlaşma yapılması iyi bir karar.

Kızlar Ne Diyor 3

• adam yine hayali türkiyeden bahsetmis, hani kalkindik vs derken aclik sinirinda yasayanlari es gecip herkesin refah icinde yasadigi bir trden bahsediyorlar ya,

iste sehit ailelerini es gecip 76 milyonun pkk ile kucaklasacagindan bahsediyor (kürt halkiyla degil pkk ile, dagdan inip silah birakip 76 milyon kucaklasacak vs diyor)

nereye kucaklasiyo olm kadinin oglu gitmis baharinda, kime kucak aciyor.

tayyosun geveledikleri hatayin olagan akisina aykiridir.

kaldi ki 90 yil önce devlete bas kaldiranlari (haksizlar demiyorum) kucaklarken kendi hükümetine bas kaldiranlarin basini ezdirmek samimiyetinin sifir oldugu.nu gösterirken kürt halkinin destegini almak da ayri bir komedi

birilerini kucaklamak istiyorsa dagdan inecekleri bekledigi süre icinde gitsin ali ismailin ethwmin abdullahin mehmetin babalarini kucaklayip bas sagligi dilesin.

berkin elvanin aileseni kucaklayip bizamanlar irakti abd askerlerine ettigi dua gibi dua etsin uyanmasi icin.

0|0
    0|0
  • Yaptığı ilk döneklik değil zaten... Bunca yaptıklarından sonra hala AKP'li olan insanları görünce şaşırıyorum. AKP'lilere muhafazakar kesim demiyorum artık. Bunca yaptıklarından sonra Tayyip Erdoğan'ı hala dindar olarak görüyorlarsa demekki dinimizi hiç tanımamışlar!

0|0
    0|0
  • Dansöz herifin teki , kıvırıyor .

5* verdim , güzel soru .

1|0
    1|0
Yükleniyor...