Zenginlik için her şeyi yapan kızlar hakkında ne düşünürsünüz?

Bedenini zengin olup evlenmek için pis heriflere satan kızlar için ne düşünürsünüz?Ben söylim dünyanın en aşağılık en iğrenç insanlarından biridir onlar.Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Diğer kadınlar da, ailesinden uzaklaşmak için, çocuk yapmak için veya çevresinin evlenmesini istediği için bedenini satıyor. Dünya'da her insan para için kendini satıyor, evini geçindirmek için gururunu satıyor, daha fazla para kazanmak için duygularını satıyor veya güzel bir hayat için bedenini satıyor.

0|0
    0|0
    • Kardeş bu bahsettiklerim en aşağılık olanları :-/

• Sadece kendi düşüncemi söyledim, sana kesinlikle agresif bir tutum sergilemedim. İnsanlar karşıt düşünen birisiyle karşılaştıkları zaman tepki gösterirler ve ön yargıyla yaklaşırlar 'Yale Üniversitesinde ispatlanmış genetik ırkçılık denir. Muhabbetin için teşekkür ederim, sorgulamak ve tartışmak güzeldir.

• :)

Erkekler Ne Diyor 7

• bu dediklerin eskort tipi kızlar. bunlar pis heriflere değil seçip beğendiği erkeklere satarlar kendilerini yani iki kat daha şerefsizlerdir. insan demeye gerek yok bu tip kişilere

0|1
    0|0
    • Saygı duymak lazım , kimse böyle muameleyi haketmez .

Eleştri en basit şey , unutma .

• mecbur bırakılanlardan bahsetmiyor soran fark ettiysen. aynı şekilde bende eskortlardan bahsediyorum zorla veya mecbur bırakılarak yaptırılanlar başka şey para için ruhunu kişiliğni yerelere serip bu işi yapanlar insanlığı küçük düşüren kişilerdir. doğurduğu annesine doğuracağı çocuğuna saygısı yoktur.

• Şahsen onlar kadar aşağılık insanlar görmedim ben.İnsanı hiç düşünmeden satarlar üstelik.Annesini babasını,arkadaşını herşeyini :-/

0|0
    0|0
    • Haklısın benim bir erkek kankim vardı.Bunun sevdiği kız buna pas vermedi sonra kız para için kendini sattı biliyormusun

• Hmmm üzüldüm o çocuğa

• Üzülme üzülme çocuk biraz biraz kendine geldi.Ama o kızın sonunu hiç hayırlı görmüyom bak şuraya yazdım.Benim dediklerim herzaman çıkar. :)

• Pis heriften kastın ne bilmiyorum ama bence tercih meselesi. Saygı duymak lazım. Yargılamak kimseye düşmez

0|0
    0|0
  • Kendi Tercihidir, her koyun kendi bacağindan asilir. Sorgulamak bence hata, ben yapamam demek bana göre değil demek de tercihtir.

0|0
    0|0
  • Bu tip kizlari evlilik oncesi kasarligin sonu tost makinesidir slaoganiyla ugurluyorum :)

0|0
    0|0
  • açlıktan ölmemek için kendini satan insanların onlardan daha gururlu olduğu kesin

0|0
    0|0
  • Bkz: Ali Ağaoğlunun sevgilisi. Adamda tip yok ama para var. Sevgiliside onun peşinde. Ha Ali Ağaoğlu bilmiyormu bu beni para için seviyor diye. Elbette biliyor ama adamın işine geliyor işte :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Onlara diyecek soz bulamiyom. Bence bir kadin sadece sevdigi adamla olmali ondan gerisi bos. Gereksiz lakaplar aliyon aksi taktirde. Hele bir erkekle sirf paraso icin olanlara bir soz var ben demiyecem onu. Bir vucut nasil satilir? Tanrim bunun icin yaratmadi o vucutu ziyan et diye. Bukadat ucuz olmamali bir beden!

0|0
    0|0
  • Ya ruhlarını satanlara ne demeli?!

Saygı duymak lazım .

Görünene değil , biraz da görünmeyene bakmak lazım .

0|0
    0|0
    • Bu bahsettiğim kızlar birçok kişiyi hayal kırıklığına sokuyor.Birazda ondan sordum soruyu

• O onların sorunu , sen saygı duy .

Eleştirmek en basit şey , insanlar yaşam mücadelesi veriyor .

• Kimseyi yargılamak bize düşmez alan memnun veren memnun özgür irade ;)

0|0
    0|0
  • parasızlık insana herşey yaptırır sende parasız kalda görim seni

0|0
    0|0
    • Ailesinde ekonomik durumu iyi olanlar için söylüyorum

• Benim şahsi yorumum budur.Yazan belkide daha sinirli olabilir.:-)

• Hayır sinirli değilim sadece yakın çevrede tanık olduğum olaya üzüldüm. :-/

• Karaktersizlik!.

0|0
    0|0
Yükleniyor...