Etkileyici bir kız parfümü arıyorum ?

Etkileyici güzel bir parfüm arıyorum çok pahalı bişey olmamalıda ama yani ne almalıyım sizce?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• demin birinee söledim sana da diim çikolata kokulu bir parfüm al

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• gucci flora güzel

0|0
    0|0
  • privacy al güzeldir o

1|0
    0|0
  • She - Bence çok hoş

0|0
    0|0
  • herkesin zevki farklıdır

0|0
    0|0
  • osuruktan teyyare parfüm yolla o yare

1|0
    0|0
  • Blvgari

Burberry

0|0
    2|0
  • ne tarz giyiniyorsun genelde?

0|0
    2|0
  • Sana bir olayı anlatmak istiyorum. avon bu sene Şubat kataloğunda bir parfüm görmüştüm. parfüm kokulu kataloglar olur, bilirsin. elini sürünce kokusu eline gelir.. her neyse, meraktan bakıyordum, yengem o işi yapıyor diye. orda bir parfüme denk geldim. kokusu öyle bir çekici geldi ki bana. yemin ediyorum sırf o kokuyu kullanıyor diye bir kıza sırılsıklam aşık olabilirim. çok etkileyici bir kokusu var. o zaman aklıma gelmedi, ama bir kaç ay sonra yengeme katalogu sordum, o parfümden bir tane alıp saklayacaktım, sevgilim olunca ona hediye ederim diye... ama kataloğu atmıştı yengem. şansa 3-4 ay sonra üniversiteye giderken otobüste o kokuyu aldım, koku aklımdan çıkmamıştı. otobüs tıka basa dolu olduğu için kimden geldiğini kestiremedim. sadece geldiği bölgedeki bir kıza odaklandım. muhabbet edecek veya en azından parfümün ismini soracaktım, kararlıydım. indiği yerde peşinden indim ama koku ondan gelmiyormuş, onu farkettim. :( o kataloğu halen arıyorum. eğer bana bulabilirsen veya nereden bulabileceğimi söylersen sana parfümü önerebilirim. çok etkileyici bir parfümdü :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Chanel Coco Mademoiselle, Nina Ricci Nina L’Elixir, Givenchy Ange Ou Demon, Loverdose by Diesel , YSL Opium, Obsession by Calvin Klein, Les Fleurs de Bach Eau d’elixir,

Tom Ford Black Orchid, Prada by Prada, Chloe Love bunlar en iyileri :) umarim yardimci olabilmisimdir :)

0|0
    0|0
  • miss dior cherie

1|0
    0|0
  • gucci flora

0|0
    0|0
  • 212 seksy

0|0
    0|0
  • hypnotic poison kokusunu begenmedim ama etkileyiciymis guya .

0|0
    0|0
  • Guerlain - La Robe De noire .

0|0
    0|0
  • Lacoste- touch of pink

Nina Ricci Ricci

0|0
    0|0
Yükleniyor...