Siz olsanız ne düşünürdünüz ?

Kızlar yardım lütfen.

Merhaba ben üniversiteye başladım bu sene ve bir kızdan hoşlanıyorum onun doğru kişi olduğunu düşünüyorum daha önce böyle şeyler yaşamadım yani biraz eski kafalıyım ilk ve tek son aşkım olsun istiyorum ama kız olarak böyle düşünen ve daha önce pek deneyimi olmayan bir erkeği kabul eder misiniz yoksa dalga geçip gönderir misiniz ? Yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Güncellemeler:
Birde hoşlandığım kızın daha önce ilişkiler geçirmiş olması sorun olur mu aramızda ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• ederiz tabii bu çok güzel o erkeği sende öğrenir sen de bir kızı onda öğrenirsin ne var bunda:)

0|0
    0|0
    • teşekkürler yorumun için.

• Yapı olarak dediğin gibi biriyim ancak umarım senin gibi düşünüyordur oda çünkü reddedilmekten korkuyorum gerçekten. Her şey için çok teşekkür ederim ne olacağını zaman gösterecek artık.

• rica ederimm inşallah hayırlısı olur mutluluklar dilerimm:) (en kötü ihtimalde bile üzülme diyelim ki reddetti biraz daha uğraş belki utandığı için reddedebilir ama hiç istemiyorum derse de sıkma canını normal b şey çünkü)

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla ben olsam ''canım kıyamam'' derdim ^_^

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim iyi anlamda canım kıyamam derdin diye düşünüyorum. :)

• karşındakinin ilki olmak kadar güzel bişey yok ilişki de :)

0|0
    0|0
    • iyi anlamda mı yoksa nasıl desem hani tecrübesiz bu nasıl olsa elimde gibi mi ?

• hayır tabiki her şeyi beraber yaşayacağı bir adamı ister tabi karşındakinin de senin gibi olmasına dikkat et yoksa diğerleri pek önemsemeyebilir fikirleri de benden farklı olabilir

• anladım teşekkürler yorumun için haklısın önemseyip önemsemeyeceğini artık zaman gösterecek.

Erkekler Ne Diyor 1

• Dostum bu kadar kafana takma onlarda insan ,bizde ne kadar ilk ve son olsun desekte olmuyor sonuçta ya işler ters gidiyor ya da aldatıyorlar.üzülerek söylüyorum %90 o kişi ilk ve son olmayacak daha bir sürü kişi ile tanışacaksın...bir sürü ilişki yaşayıp ayrılacaksın.böyle şeyler deneyimle olacak olursa olur olmazsa olmaz moralini bozma,arkadaşlarınla paylaş barneyin izinden git :))))

0|0
    0|0
    • Benim yapım bu takıyorum malesef :D Ayrıca Ted'i daha doğru buluyorum. :D

Yükleniyor...