Kapat

Arkadaşlar size afiş konusu hakkında birsey danısacaktım yardımcı olabilirseniz sevinirim :)

grafikten bir konum var programdan bir afiş çalışması yapacazda hocamız çok kasıntı bir adam açıkcası kaç gündür sinir oldum düşün düşün gelmiyo bişe. afiş konum kızılayın kan bağısı ile ilgili. şimdi hocaya şimdiki kızılayın afişlerinden yola çıkarak yaklasık 20 tane afiş yaptım götürdüm olmaz dedi. geri söyledim hani nasıl birsey dağişik bir yönden bak dedi konuya mesela insanlar yarın öbürgün baslarına bir olay gelir sağa sola düşer kan ararlar diyo. ama kan bağısı yapsalar çok rahat ulasırlar dio. mesela van depremini örnek olarak verdi şimdi orada insanların evi yıkıldı çogu sigortasızdı. devlet baktı herkesin evi gitti zorunlu deprem sigortasını cıkardı ama kan bağısı için bir zorlama yapamıyor maddi manevi birsey oldugu için zorla alamıyor. ancak insanların bunun farkına varması lazım dedi. bunun üzerine savaşlardan yola çıkarak doğal afetlerden yola cıkarak fikir beyanında bulundum onlarada olmaz dedi.ya duygu sömürüsü yapacaksın insanların duygularına hitap edeceksin diyo bana bir fikir verin arkadaslar ya. insanları kan bağışlma yönünde ikna edici nasıl birsey olabilir onların duygularına nasıl dokunabilirim işte kan bağışla yarın sana lazım olursa kan bulalım gibisinden... MESELA SİZLER NASIL bir AFİŞTEN ETKİLENİRSİNİZ DE GİDİP KAN VEREYİM DERSİNİZ ARKADASLAR YARDIM :)

Güncellemeler:
kısacası kan verme konusunda duygularınıza nasıl birsey etki edebilir? kan bağışı yapma gerekisinimi duyarsınız?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• bu dediğimi boş geçme slayt gösterisi tarzında afiştede yaparsın gelçi ama bu damardan vurur söyleyeyim bir aile arabada giderken trafik kazası geçilir birinin durumu ciddidir hastanede beklerken ölür doktor gelir öldü der sonrada başka ailenin kaza yaptığını organ bağışı yaparsanız onun yaşayacağını söyler ama yapmazlar yapmak istemezler sonra diğer kaza yapanlarında akrabası olduğunu öğrenince organ bağışı yapmak isterler ama çok geçtir kan bağışı için birşey yazmadım ama buda iyi bir konudur kopya çektim biryerden ama söylemem ama bunuda yapsan güzel bir şekilde beyenmeyen insan değildir ben sana söyleyeyim

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• sedyede birini yap..altına sedytedeki sen olabilirsin yaz..

yada bilmem hangi hastanede yatmakta olan biri için arh- kana ihtiyaç vardır yaz..altına bu sen olabilirsin yaz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...