Beni kısıtlıyor , bu ilişkide eşitlik yok

Ruj Sürmeme , makyaja izin vermiyor facemi dahi dondurttu. Ama beyfendi kendi facesini dondurmuyo sadece sifresini verdi . Faceye ikidebir ben atma dediğim halde resim atiyo .Günün 24 saati dışarda ama ben dışarı çıkınca kıyamet kopar, tripler başlar. Sizce nasıl değişir bu ? Haksızlık değil mi ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• evet haksızlık ama degişmez bu ilişkiniz süresince ezilen sınırlanan kişi hep sen olacaksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir dakika daha durma ve tüm bu sebepleri sayarak ayrıl. Senin yerinde olsam böyle şeylerin onda birini yaptırmam kendime. Herkes kendi hayatını yaşamalı ve sevdiği insanınkine saygı duymalı, en azından onunkine.

0|0
    0|0
  • Makyajsız daha çok hoşuna gidiyor olabilir eyvallah, gerisinde eşitlik gerekir.

0|0
    0|0
  • nasıl değişir ben sana söyleyim. Ayrıl böyle hayvanlarla yaşanmaz ileride çok pişman olursun. anlamadığım sizi gerçekten sevebilecek sizi asla üzmeyecek erkekler varken neden böyle dangalaklara vuruluyorsunuz aklım almıyor problem nedir çözemedim

0|0
    0|0
  • Haksızlık olduğunu düşünüyorsan eyvallah çekme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• peki bu adam seni tanıdığında sen makyaj yapmıyor muydun süslenmiyormuydun da değiştirmeye çalışıyor?

0|0
    0|0
    • Evet bunu tanidigimdda facem bile vardı. Giyimimede karışıyor . Ama halbuki beni giyimimle tanıdı . Anlamiyorum ki onu . Hadi izin vermiyor diyelim ama neden kendisi beni kaale almıyor. Faceyi dondur dedim dondurmadi hadi neyse o zaman resmlerini gizle dedim gizledi ama bu son günlerde tekrar atmaya basladi . Sonra bana dediği şey su "askim sen busun biliyorum kızıyosun resim atmama ama ne yapayım bende buyum atmadan duramıyorum yazdi . Hayir bunu nasıl değiştirebilirim ki

• değişme z karakter meselesi

en sinir olduğum şey biliyo musun bu adam seni nasıl tanıdıysa neden değiştirmeye çalışıyor o zaman kapalı başka kafasında ki gibi bir kız bulsaydı

eski sevgilimde bizzat yaşadım şu face olayını kapa dedim kapama dı şifresini vermiyordu soğuyordum ondan öyleler yaptıkca

• benı ekle sen bı.

0|0
    0|0
  • hala ne işin var o adamla

0|0
    0|0
Yükleniyor...