Tekerlekli sandalye kullanan ya da kullanan tanıdığı olan var mı?

ülkemizde tekerlekli sandalye,akülü sandalye konusunda yaşadığınız ya da yakınınızın yaşadığını duyduğunuz sorunlar var mı

ben makine mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim ve bu konuda proje anlamında biraz fikrim var.şu an yaptığım da kamuoyu araştırması :)

eğer gerçekten bu konuda bir eksik olduğunu düşünürsem bu konuya yönelip fark oluşturabileceğime güveniyorum.şirket kurmayı bile düşünebilirim.

duyduğum kadarıyla ülkemizde üretim yapan bir kaç firma var onun dışında çoğu akülü tekerlekli sandalye yurt dışından geliyor.tabi ki de bu konuda çok kesin bilgiler bulamadım.

ama okuduklarıma göre sanayide tamir ettirmeye çalışanlar varmış malesef ama bu duyumlarım yanlış ve tekerlekli sandalye konusunda bir sıkıntı yoksa enerjimi boşuna buraya harcamak istemem.sosyal yönden benim için büyük bir anlamı da olacağı için çok mutlu olabileceğim bir yön olabilir.

şimdiden cevaplar için teşekkürler

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kaçs ene once kardeşlerıme yurt dışıdnan tekerlı sandalye gelmıştı kardeşlerım ayaklarının aşagıya sarkmaması ve dengesı kaybolmasın dye ayaklık bolumu yapmışlardı .birde tuvaletlı olan da vardı pek kullanmadık onu ama .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...