Sevgiliniz büyüye inandığını söylese kara büyülerden bahsetse tepkiniz ne olurdu?

tanışma aşamasını geçtiniz ve bir gün onun hakkında bu bilgiye ulaştınız tavrınız değişir mi

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• bu işlerle uğraşan insanların yanına yaklaşılmaz her türlü pisliği yapmaları karekter olarak huy edinmişlerdir

0|0
    0|0
  • "Bak saruman olaceyn bu büyü işlerini bırakacan bide şu yüzük kiminse git sahibine ver günahtır" Derim =D

0|0
    0|0
  • Al sana pislik

-wingardium leviosa

-ekspreyanusss ..

-sektumsempra

-abbbraakadabra ölüm büyüsüdür

voldemort kafası cozuttugu zaman bu büyüy yapar ghjklşi :D

0|0
    0|0
  • salak saçmalık der terkederim derhal onu..

0|0
    0|0
  • Büyü gerçektir herkez inanır ama büyüyle ilgilenin verdiği iticilikle "BUZ GİBİ SOĞURUM." Yolda görsem yolumu değiştiririm.

0|0
    0|0
  • büyücü sevgili diyosun yani :)

0|0
    0|0
  • kardeşim benim büyü diye bişi zaten vardır ki... sadece onu yapan ve yaptıranlara ALLAH büyük lanet etmiştir! öyle bişiye güzel bişimiş gibi konuşan sevgiliyle bir geleceğim asla olamaz!

0|0
    0|0
  • İnansın zararı ne :)

0|0
    0|0
  • gerek yok böyle şeylere derdim i,inanma yani

0|0
    0|0
  • Çok fazla ergen dizisi izliyorsun evlat.

0|0
    0|0
  • büyü var dinimizde acıklandı korkarım o kişiden (:

0|0
    0|0
  • saru buyu yaptırırm

0|0
    0|0
  • Öyle biriyle muhattap olmam.

0|0
    0|0
  • kız arkadasımın annesi gitmiş baktırmış hakkımda da kötü şeyler söylemiş falcı o günden beri hiç mi hiç sevmiyorum fal büyü müyü !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hahaha süper bence ya. Her insan aynı olacak değil ya. İnançlar şunlar bunlar farklı olması iyi asıl olan. Bence atraksiyonlu heyecanlı bir şeyler yaparım ben olsam. Bilgi sahibidir o demekki. :)

0|0
    0|0
  • İşim olmaz. Öyle saçma şeylere inanan insandan şüphe ederim.

0|0
    0|0
  • değişir kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Büyüye inanılır elbette dinimizde de vardır fakat yapılması konusunda endişeliyim

0|0
    0|0
  • bende inanırım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...