Altınbaş firmasının müdürü bana terbiyesiz davrandı hakaret etti nereye şikayet edicem?paramızla rezil olduk

altın kolye almaya niyetlendim hazır altın düşükken diye

bir altınbaş firmasına gittim hatta adını da vereyim ankamall mağazası ankaradaki

beğendiğim kolyelere küpelere tek tek baktım fiyat aldım

sonra aradan 1 saat sonra nihayet beğendim(biraz zor beğenirim)

2 ürünün son fiyatını sordum

pazarlık ettik

sonra bunların son rakamını kağıda yazın ben babamla beraber gelcem alcam dedim

sen kapıdan çıktığın an bu para değişir madem şimdi ödemiceksin bizi niye bu kadar oyaladın dalga mı geçiyorsun bizimle dedi

bana türlü türlü hakaret etti

benim doldurmam gerekn kota var onu doldurmak için indirdim yoksa bu kadar ,indirmem

senin yüzünden 5 müşteri geçti ve her biri 5 000 tl eder dedi

kul hakkına giriyosun bizi bu kadar oyalamaya hakkın yok dedi

3 kişi başında bekliyoruz dedi

ben de biriniz bakın diğerlerine de diğerleriniz bakın dedim

o da başbakan cumhurbaşkanı bile gelse 3 kişi bakarız dedi

(cumhurbaşkanına başbakana ne demek istedi!?)

sonra 200 tl kapora bırak yoksa yarın gelince başka fiyata satarım

biz altınbaş dünyada ilk 3e giriyoruz mücevheratta dedi

ben de mağazanın yöneticisi kim dedim?

benim dedi

müdür aynı zaMANDA yönetici mi oluyor?

diğer altınbaşlarının müdürü hepsinin müdürü kim ? şikayet etcem dedim o da hepsi benim dedi?!

sinirlenmemek için kendimi zor tutuyoırum dedi

mağazada in cin top oynuyor tek müşteri benim

ve 2 3 kişi geldi geçti onlar da bişey almadı

kimse yok dedim

kimse olmasa bile sizle mi ilgilenmek zorundayız dedi?

hayır derdiniz sohbet etmekse çay söyleriz tatlı söyleriz saat 24e kadar sohbet ederiz dedi baştan babanızla gelceğinizi söylemediniz

hiç sizin gibi böyle müşteri gelmedi

öyle müşterimiz olmadı dedi

nasıl müşteri demek istiyor bana?

çok sinirlendim kendimi de savunamadım yalnız kız başıma gittiğim için bu kadar laf sokuyor bana

hem ne demek istiyosun sen ben hırsız mıyım dedim?

5000 tl parayı tek başıma ttaşıyp hırsızları mı çekcem kendime dedim

babamla gelcem dedim

babamın da beğenmesi lazım dedim

onu önceden söylücektin bilmem ne dedi ve 1100 tl lik kolyeyi bana 910 a indirdi 200 lira için bana dünya kadar laf saydı zorla bana kapora bırakcaksın dedi dayatma yaptı resmen

diğer kuyumcularda fiyat aldım hatta kağıda yazdırdım bunda kapıdan çıktığı an değişirmişmiş

ama bunda öyle bişey yapmıyoruz dedi bir mağaza müdürü hepsinin tüm altınbaşın müdürüymüşmüş lafa baknereye şikayet etmem lazım tüketici hakları mı altınbaşın genel mdürüne mi ne şekilde şikayet edeceğim?

bana çok hakaret etti sizce ben nereye şikayet etmeliyim ?

Güncellemeler:
müşteri daima haklı değil midir? ne olursa olsun bu sözü boşuna söylememişler ?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Önce firmanın kendi danışma hattına şikayet et. link

Sonra da link e üye olup burada şikayetini yaz. İlgilenirler. Ama ben senin yerinde olsam, şikayet ettikten sonra, o markanın sattığı hiçbir ürünü satın almam, bir müşteri bir müşteridir. Müşteriye nasıl davranacaklarını öğrensinler önce.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bu kadar kavga edilir mi ya adamın canı sıkılır

Tüketici haklarına danış diyeceğim de adamlar da sıkılır

0|0
    0|0
  • tüketici haklarına danış bakalım

0|0
    0|0
  • Senin gibi müşteriler gıcık olur. İnsan önce kafasında tasarlar birşey ona göre bir yol çizer.Kendini haklı çıkartmak için de olayları abarttığını düşünüyorum.

Almayacaksan milleti niye oyalıyorsun. Malmısınız nesiniz. Beni de şikayet et.

1|1
    0|1
    • la alacağız da aynı gün almak zorunda mıyız? bir ton parayı kız başıma ben mi taşıyacam? almıyacam demedim!

• Peşimi bırak .

• soruma bidaha atlama sazan

• okumadım valla yazıyı

0|0
    0|0
  • Kuyumcu terbiyesizlik yapmış olabılır ama seninda yaptığında hiç etik ve anlayışla karşılanabilecek bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Adam haklı. Madem ürünü o anda almayacaksın neden o anda pazarlık yapıyorsun? Kendini bir de o esnafın yerine koy. Sen babana bağlı olduğun ve daha alabileceğin bile kesin değilken adamla pazarlığa oturuyorsun. O adamın da belki kendine göre işi gücü var. Uğraştırmaya ne lüzum var?

0|0
    0|0
    • Keson fiyati ogrenip ona gore bababma bilgi verecektim

• Ben zor begeniyorum babam sklyo en onceden bak fiyati ogren sonra beraber gidelim alalim dedi

• Bu adamın sorunu değil ki. Ayrıca tüketici haklarına felan başvursan da bir cacık çıkmaz benden söylemesi.

• Kusura bakma ama adam haklı. Bende olsam bende sinirlenirdim. Alacak sanmış o kadar uğraşmış babamla gelirim demişsin şaka gibi. Hem geleceğin ne malum adamın gözüyle bakınca . Ben olsam bende aynısını yapardım. Sabahtan akşama kadar adamlar bin bir çeşit kişiyle uğraşıyor. Robot değil onlarda.

0|0
    0|0
    • doğru düzgün kimse gelmedi kendi dedi işler durgun diye

• Adam haklıymış bu arada. hadi kaçar ben sorudan.

• almayacam demedim sonra alacam dedim

• 0 800 2115011 numara bu altınbaş istek ve şikayet hattı. arayıp şikayetini bildirdiğinde ilgileneceklerini umuyorum. şikayetvar . com adresinede yazabilirsin. oda ulaşacaktır.

0|0
    0|0
  • Keşke baştan söyleseydin bekıcam karar vericem ailem alıcak diye bu kadar sıkıntı olmazdı

0|0
    0|0
    • adam sormadı lafı da geçmedi hiç

benim de aklıma gelmedi ki?

• mağazaya gelen çok az kişi vardı evet diğer kuyumcular tıklım tıklımken

• Neyse sen boşver takılma sıkma tatlı canını

• 0|0
    0|0
  • Tüketici haklarına git avukat tanıdığın varsa bir danış tabi kanıt da lazım şahit vs ohooo

0|0
    0|0
  • angaralım orası kim biliyomusun.

0|0
    0|0
  • şirketin genel merkezine mail at,ivedilikle sana dönülmesini rica et,özür beklediğin söyle

0|0
    0|0
  • altınbaşın genel müdürlüğünü ara olayı anlat

0|0
    0|0
  • Orhun abidelerinin geri kalani.

0|0
    0|0
  • manas destanının ilk sayfası

soruna gelirsek tüketici hakem heyeti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O sadece mağaza müdürüdür.

İnternetten bir bak bakalım şikayet linki verilmiştir belki de Altınbaş'ın sayfasında.

0|0
    0|0
  • Amma şey demiş saygısız adam internetten numaralarını felan lıp mı şikayet etsen acaba adamlar mal olmuş müşteri bekleye bekleye

0|0
    0|0
    • hahahahhahahah dediğin gibi müşteri bekliyecem diye olmuş bunlar

• özet bile gecemiyorken haksiz mi.

0|0
    0|0
  • Nokta virgül. Kaybolurum ben bu yazının içinde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...