Erkeğini/Kadınını tanımak için neler sorarsın?

Flört aşamasındasınız adam/kadın hakkında çok az şey biliyorsun.. Neler sorarsın daha iyi tanımak için?

Güncellemeler:
Arkadaşlarım ve benden büyükler..

Tanımak elbette zaman içinde olur ama siz hiç mi merak edip bir şeyler sormazsınız karşınızdakine

0|0
18|41

En İyi Erkek Görüşü

• Sormaktan ziyade muhabbetin içine çekerim. Zaten o esnada kendiliğinden dökülür. Bir söyleyeceğim müzik türünden bile mutlaka kendini belli eder. Bir olay anlatırım tepkisi o kişiyi anlatır.

Mesela sen odunluğu sevmiyorsun diyelim, anlat anasını satim; - geçenlerde falan vardı, adam kadını mahvetti ya, tamam kadında da kabahat var ama o kadar da dövülmez ki.

Ölç işte tepkisini :)

cut.

1|1
    0|0
    • +1 :) mantıklı ama hakkında bilmek istediğin mutlaka bir şey vardır?

• Bilmek istediğim birşey varsa bir konu açarım, o konuyu döndürürüm dolaştırırım, bazen espri, bazen ciddi bir şekilde en sonunda kendime dair birşeyler anlatırım veya uydururum, sonra geçer ona sorarım sende de böyle mi veya başına gelmemiştir umarım gibi.

Erkekler Ne Diyor 40

• Kötü günde anlaşılır

1|0
    0|0
  • "IQ'un kaç basıyor" diye sorduğumda, "Senin gibilere az basıyor" gibi iğneleyici ve saçma sapan bir yorum yaparsa..

Ehm. Bilemedim lan şimdi.

1|0
    0|0
  • izlediği yabancı dizileri (izlememişse izletirim ! istemiyorsa defolsun gitsin :D)

en sevdiği hobisi (kesinlikle yan gelip yatmak olmalı, değilse defolsun gitsin :D)

dinlediği müzikler ( arabesk rap, türkçe pop dinliyorsa olmaz o iş, rock dinleyecek :D)

1|0
    0|0
  • Genel manada dünya görüşünü sorarım, nasıl gördüğünü nasıl olması gerektiğini...

İnanırım ki dünya görüşü insanın kalbi ile aklının sevişmesinden ortaya çıkar.

1|0
    0|0
  • lisedeyken sorulurdu onlar ne tarz müzik seversin hangi rengi seversin :) birşey sormana gerek yok bence konuşarak sohbet ederek karakterini ve kişiliğini anlarsın :)

2|0
    0|0
  • bir "sorulması gereken sorular" listesi yoktur. zaten bu olayı samimiyetsiz kılar. konuşurken spontane olarak sorular sorarsın. başlangıç aşamalarına denemek için tuzak sorular da sorabilirsin (karşındakini aptal yerine koymayacak şekilde). acaba bunlar kendi görüşleri mi yoksa senin duymak isteyeceğin şeyleri mi söylemeye çalışıyor. bunu zıt bir görüşü ortaya sürerek "sen bu konuda ne düşünüyorsun?" şeklinde yöneltebilirsin. fakat bunların hepsi hikaye herkes farklı şeyleri merak eder bu durum senin içinde geçerli olmalı.

0|0
    0|0
    • Sorulması gereken diye yöneltmedim zaten.. Karşında bir kız var tanımak istiyorsun hayatı hikayeni anlatarak konuşmaya girmeden önce karşındakini tanımak istemez misin? Ve bende kim kim hakkında neyi merak ediyor onu öğrenmek istedim

• Neden beni tercih ettin...Bunu açıklasın tamam

1|0
    0|0
  • onu tanımaya çalışırım sorular sorarım

1|0
    0|1
  • Bişiler sormaktan ziyade vakit geçirmeye çalışırım

iki insan birbirini ya yolculukta ya da yemekte daha iyi tanıyabilirler

soru sormak boğar insanı

1|0
    0|0
  • Daha öncekilerden neden ayrıldığını sorarım, ilksen neden daha önceden sevgilisi olmamış onu sorardım, kız san sor erkekler bunu sormamali bence ;)

1|0
    0|0
  • Benim kriterlerim var onlara uyarsa zaten tamamdır.Sohbet onlar kolay iş.Kriterlerime uymazsa isterde kainat güzeli olsun umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • Aslında şimdi kafamda öyle biri var ilk defa aşık oldum sanırım ona hiç birşey sormak istemiyorum sadece bana evet desin yeter.

0|0
    0|0

• hobisini kızdıgı seyleri ne biliyim aklıma gelmedi simdilik bu kadar

1|0
    0|0
  • öyle evlilik proğramı gibi soru sormak tuhaf yani normal sohbet ederim anlatırım o anlatır karşılıklı zaten herşey az buçuk orataya çıkar

0|1
    0|0
  • hangi hayvanı-müziği-yemeği-diziyi sevdiğini

hangi siyasi görüşü desteklediğini

hayatta en cok neyden nefret ettiğini felan

0|0
    0|0
  • mutfakla aran nasıl

1|0
    0|0
  • İnsanlarla nasıl muhatap olduğunu gözlemlemek yeterlidir. Azarlıyor mu,bencil mi, kendini beğenmiş mi, sahte mi..

0|0
    0|0
  • Sormayla olmuyor ki bu işler. Yaşamak lazım. O yüzden farklı tepkilerin ortaya çıkabileceği durumlara zemin hazırlamak en iyisi. Anca o zaman fikir edinebilirsin ki işin geri kalanını ilişki başladıktan sonra anlarsın.

0|0
    0|0
  • Geçmişini sorarım geleceğimize yön versin diye

0|0
    0|0
  • Hayatından ilginç bir şey anlatmasını isterim, ona ilginç gelen şeyi düşünür kişiliğini yorumlamaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • ben soru sormaktan ziyade taviz veririm.)

0|0
    0|0
  • Aç mısın? Diye sorarım. Yediği yemekten ve nasıl yediginden tanırım. En azindan genelde tanırım

1|0
    0|0
  • Genelde bir biriyle ilişkili sorular sorarım. Yalan söylüyormu bana,diye.

0|0
    0|0
  • malesef taniyamazsin... bilemezsin cunki sana soyledikleiyle gerceklerin ayni oldugunu..

tek yolu vardir insanlari tanimanin oda gercek durumlar oldugu zaman verdigi tepkiler ve cevaplardir.. kisaca guvenme ama bir sans verebilirsn.

0|0
    0|0
  • sormana gerek yok o anlatır zaten sana onemlı olan o nasıl bı kısılıkse ona bürün ve etkile dediğim gibi o zaten anlatıcaktır.

0|0
    0|0
  • Arkadaş grubunuzla beraber takılın. Anında içini dışını çözersin.

0|0
    0|0
  • nefes alıyorsa sıkıntı yok..

0|0
    1|1
  • müzik tarzı.. ele verir kişiliği

0|1
    0|0
  • aynı sorun bendede var bir şeyler yazıyoruz sonra tıkanıp kalıyoruz.

0|0
    0|0
  • çok zor bir mevzu cidden

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 18

• Bir gün birisiyle görüştüm ama amacımız evlilik. Neyse sorular sormaya başladık. İnan bana genelde bayanlar erkeğin ilk maaşını merak eder. Ben evliliği düşündüğüm halde ne kadar maaş alıyorsunuz diye sormadım bile.

Bayagı konuştuktan sonra dedim ki, islamın şartı kaç? 30 yaşlarında bir adamdı. İnanın bana o yaşta müslümanım diyen bir insan islamın şartını bile bilmiyorsa onun hiçbir kimseye verebilecegi hiçbir şey olamaz.

Düşün dedim, ilerde çocuğun olsa ve o öğrenmek için sana sorsa cevap veremeyeceksin. Sence ne kadar hoş olur? Çok utanmıştı.. Yani demek istediğim benim sorularım islami açıdan olur. (;

1|2
    0|1
    • Tabi sorabilirsin ama onun bilmemesi kendisiyle alaka belki daha farklı konularda kendini geliştirmiştir.

Dinine sadık olup insanları parmağında oynatan kaç kişi gördüm bilemezsin. saman altından su yürütenlerde var. Hepsi böyle değil tabi olanlarda var

• her şeye rağmen 30 yaşındaki adamın müslümanım derken islamın şartını bilmemesi tuhaf kaçmış. müslüman olmayan bilmez, anlarım. ama hem müslüman hem de bilmiyor. vallahi pes.

• İslami açıdan kendini geliştirmemiş kişi, ne kadar da başka konularda kendini geliştirmiş olsa önemsiz birisidir benim için.

• Zamanla tanırsın ancak, damdan düşer gibi kimseyi tanıyamazsın ki

2|3
    0|0
  • En sevdiği rengi uğurlu rakamı dinlediği şarkı türlerini,yapmayı sevdiği şeyleri izlediği dizileri beğendiği kitapları,en sevdiği dersi,sinemaya gitmekten hoşlanır mı gezmekten hoşlanır mı oynadığı oyunlar var mı hepsini sorarım :D

2|0
    0|0
  • bol miktarda saçmalarım ve tahammül seviyesini ölçerim. çeşitli kişilik testlerine maruz bırakırım. 'ilerde ... olsaydı ne yapardın' lı sorular sorarım. ah. işte bu yüzden yalnızım.

1|0
    0|0
  • Neyli pasta seversin , diye sorarim.

2|1
    0|0
  • Hangi takımlı olduğunu kesin sorarım bu bana çok şey anlatır

1|0
    0|0
  • Sormak değil de, sık sık bir araya gelmeyi tercih ederim.

Yüz yüze konuşulanlar benim için daha önemli.

0|0
    1|0
  • Ona hayallerini sorarim ileride ne yapmak istedigini sorarim

1|0
    0|0
  • direk sormak değilde davranışlarından çıkarım yaparım

1|0
    0|0
  • direk imanını sorgularım baktım ALLAH korkusu var ise saygılı ve iyi bir adam diye düşünürüm,sonra da eski sevgililerini sorup dururum

2|0
    0|1
    • Bizde imanına aldandık ama fos çıktı çok güvenme imanada. nede olsa imanın ve paranın kimde olduğunu bilemeyiz...

• Soru cevap şeklinde olması şart değil, zamanla tanıyabilirsin ancak.

1|0
    0|0
    • ya hiç mi merak ettiğin bir şey olmaz..

• Yani olur illa ki ama soru şeklinde sorunca senin hoşuna gidecek cevaplar da veriyor olabilir. O yüzden zamanla görerek tanımak doğrusu.

• kız hiç mi merak yok sende :) ama haklısın öyle yapanlarda çıkar

• sormaktan çok denerim . sinirini bozar sabrının sınırlarını zorlarım

insanların gerçek yüzleri öfkelendikleri anlarda ortaya çıkar anlayışından yola çıkıyorum çoğunlukla

0|0
    0|0
  • burcu ve yükselenini biliyorsam onun hakkında bir çok bilgi edine bilirim

0|0
    0|0
  • zamanla öğrenirim ben

1|0
    0|0
  • Zamanla tanıyabilirsin aslında,eğer aşırı merakta kaldıysan sohbet etmeye çalış bir süre sonra kişiliği ortaya çıkacaktır.

0|0
    0|0
  • Ben öyle bir bakarımki o herşeyini anlatır, benimki halen öyle.)

0|0
    0|0
  • işlevi nasıl?

0|0
    0|0
  • Ben yıllar önce biriyle arkadaş oldum ilkti bu. Öyle çok soru soruyordum ki anlatamam :D

Sonra bitti benimle birlikte çooook kızla çıkıyormuş. Anladım ki çok ciddiye almamak ve çok merak etmemek lazımmış. Yaşayarak daha iyi tanıyorsun.

2|0
    0|1
    • aslında kimseye çok değer vermeyeceksin.

• evet sonra anlıyorsun bu da tecrübe oluyor ama izi kalıyor. korkuyorsun bu kez.. kimseyle çıkamıyorsun hiç bir şey sormuyorsun ...öyle şte

• Aynen öyle katılıyorum sana :))

Yükleniyor...