Sizce erkekler sevmedikleri bir kızın yanında olabilirler mi?

Beyler bayanlar hepinize soruyorum.Sevgilim son zamanlarda sanki benden soğumuş sıkılmış gibi ama kendisi canının sıkkın olduğunu sorunun benle alakası olmadığını söylüyor.Ama sorunun ne olduğunu da anlatmıyor nedenini bilmiyorum diyor.Bende üstüne gitmiyorum.ama sanki artık beni sevmiyor ve sırf verdiği sözler için yanımda gibi hissediyorum.Ya da benim ayrılmamı bekler gibi bir hali var.acaba erkekler sevdikleri halde sırf söz verdikleri için bir kızın yanında dururlar mı ya da neden sorunlarını paylaşmazlar.Erkek arkadaşlarıyla geyet mutlu aynı okuldayız görüyorum ben de niye böyle.?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi belki bu günlerde canı çok sıkkındır bazı şeylere, bu yüzden de böyle olabilir.

Soruna gelirsek insan sevmese de sevmediğinin yanında durabilir. Hiç yoktan egosal çıkarları olsun yine yeter. Boşluga düşmemek adına yine durur. Hele ki karşısındaki hiç ses etmiyorsa o da pek ses çıkarmaz, durur yani.

Senin yanındayken böyle olmasının sebebi belki soğuduğundan, belki sana canı sıkkın oldugundan veya muhabbetiniz olsun, aktiviteleriniz olsun sıkıcı geçtiğinden olabilir.

Ayrımı iyi yap. Konuş onunla, başkalarına sorma, ondan en iyi cevaplayan olmaz. Her türlü belli eder kendini.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet aynen anlattığın gibi olabilir yaşanmışlıklar verilmiş sözler ve seveni yarı yolda bırakmayı yakıştıramaz ve gerekirse bir ömür bu böyle gider yanındadır ama kalbinde başkası olur ama susar atar içine yanar

0|0
    0|0
  • Evet olabilirler hemde yıllarca sonra eninde sonunda bırakırlar ama.

0|0
    0|0
  • seks için evet olurlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...