Telefon numarasını istedikten ne kadar sonra aramalıyız?

Hoşlandığınız birinin tel numarasını aldıktan sonra hemen aramalı mıyız ? yoksa zamana mı bırakmak lazım ? bazıları eğer bır erkek hemen arıyorsa niyeti başkadır kullanmak amaçlı arıyor diyorlar, sizcede oyle mi?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• valla öyle ilk günden arıyorsa bizim kitapda da babayı alır derler ilk günden arayan adama yüz veriyorsa bir kız o başka tabi

0|0
    0|0
    • işte bende bunu dıyecektım bence bır erkek hemen arıyorsa o işte bır bozukluk vardır

• benım için bır tecrube oldum hemde çok ıyı tabıı guvenım azaldı ama herkes onun gibi olacak diye bişey yok , ayrıca unutma değer veren taraf ilk başta üzülür ve güvensiz olabilir ama kaybeden taraf her zaman karşı taraftır.

• elbet her yanlış olaydan elbet bir doğru durum çıkar tecrübe olarak ve elbet her biten farklı başlangıçlara sürükler bizi katılıyorum sana

Erkekler Ne Diyor 7

• O arasın seni

0|0
    0|0
    • hemen arayan erkek sapık mıdır , çünkü bır arkadaşımın başına geldi

• Bir kaç gün sabret.

0|0
    0|0
    • yok normal ders arkaaşım benı her hafta görüyor zaten , ama nıye tel istedi bılmıyorum belkide ders notlarını almak içindir

• ben hemen ararım ama ben temız saf efendı durust ahlaklı erdemlı saygılı sadık duzeylı kulturlu bır bıreyım

1|0
    0|0
    • nıye ararsın kı

• yok ben acele etmem zamanında yaptım ama bu sefer yapmam , zamana bıraktım hakkımda hayırlısıysa olsun , yoksa olmasın .

• sen bılırsın bence aacıl gıtsın

• numara kullanılmayassıya kadar bekle :)

0|0
    0|0
  • 2 - 3 gün sonra aramalısın bence ya da aldığın zaman

0|0
    0|0
  • varsa aramalısın havadan sudan bahanelerle..

0|0
    0|0
  • la ne mal insanlar var telefon aramasıyla insanın kişiliğini belirlemeye çalışıyonuz

0|0
    0|0
    • ama benım arkadaşımın tel alan çocuk onu hemen aradı hemde hoşlanmış ama sapıkça hoşlanmış o nıyetle aradı ne yapayım böyle ınsanlarda var

Kızlar Ne Diyor 1

• Bana nr vermisti ve uc gun sonra mesaj yazdim o bana dedi sen yazmasaydim ben bir hafta sonra sana yazicaktim zatenşu anbir aydir beraberiz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...