Bir erkek bir kıza bakar, fakat başka bir kızla çıkar, ne alaka?

sınıfta bir erkeği kaç kere bana bakarken yakaladım, tabi bu bakışlarını kaçırıyor.. birkaç gün sonra sınıftan başka bir kızla çıkmaya başladığını duydum. fakat inanır mısınız koridordan geçerken halen bakışlarını bana çevirdiğini görüyorum, ben isteyerek bakmıyorum, onun baktığını görünce bakıyorum.. bu erkekleri çözmek güç. hayır, erkekler bakıyor, kız bakınca erkek "aa beni seviyor" zannediyor herhalde, yoksa biz "niye bön bön bakıyorsun" diye bakıyoruz aslında. çok sinir bozucu. git çıktığına doya doya bak. biraz samimiyet lütfen!

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bunun aynısı başıma geldiii...

yanına gitmediğinden olmuştur o bakınca ddeğil sende hoşlanmışssın belli umrunda olmasa hiç bakmazsın

onun yanına git sende tanış madem

belli ilgi uyandırmış sende o çocuk ki bunu ben bu zamana kadar genelde hatunların yaptığını gördüm erkekler yapınca şaşırıyorum yanii burada duyuyorum

boşver seni onlar ilgilendirmiyor sen kendi hayatına bak

0|0
    0|0
    • yahu birisi sana baktı mı sen de bakarsın, niye bakıyor falan diye.

seviyoruz diye bakmıyoruz herhalde.

etki-tepki

• bakmam kardeşim hele beni beğenmeyen bayan asla bakmaz rahat ol

• her neyse.

Erkekler Ne Diyor 6

• almayacaksan tükanın önünü kapatma dimi ama :)

0|0
    0|0
  • kızlar her bakan erkeği kendine asılıyor zannediyor bu da değişik bir fantastik dünya..

0|0
    0|0
    • bakan erkek aynı kişi olunca ve defalarca bakınca, öyle sanılıyor doğal olarak. bir kızın sana defalarca baktığını yakalasan senin de bir fantastik dünyan olur sanırım :)

• yaşayan yani..

• iyi sana cansızlarla mutluluklar diliyorum :)

• onu kıskandırmak için çıkıyordur ya da onu seviyordur ama karşısındaki kız anlamıyordur

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyordur.sen sert davranınca başka birini bulmuş

0|0
    0|0
    • sert davranmak? tanımıyorum bile :) sadece bakıyordu, bir şey söylemiyordu.

• çıktığı kız kişilik olarak onu tamamlıyordur veya cinsel olarak çekicidir,

ya da tam tersi

0|0
    0|0
  • her çiçekten bal almak ister.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• avlanma iç güdülerini yok edemiyorlar galiba. hep daha fazlasını isteyip hiçbir şeyle kalıyorlar. boşver bana da aynısı olmuştu sap gibi kalır bir süre sonra dert etme boşuna

0|1
    0|0
  • bu benim de başıma geldi ben de merak ediyorum

0|0
    0|0
    • bence senden hoşlanıyodu yaklaşması zor biriysen diğer kızla çıkmak zorunda kaldı sana ulaşamayınca. uzun zamandır hoşlanıyosa pes etmiştir

• bence sen de hoşlanmışsın yoksa sormzdın. benim durumumda ben de hoşlanıyodum mesela gitti pat dye başkasını buldu. noluyo diye sormak isterdim ama soramıyosun ikiniz de bişiler oldğnun farkındasınız ama yokmş gibi davranıyosunz bu çok zor

• yok gerçekten benim tipim değil, hoşlanmadım ;) yorum için teşekkürler.

Yükleniyor...