Kızlı erkekli kalmayı hala savunacak mısınız?

Yeni doğan bebeğinin kafasını koparıp, buzdolabına koydu

gundem.milliyet.com.tr/bebek-cesedinin-fotografini/gundem/detay/1793226/default.htm

Olay öğrenci evinde gerçekleşmiş.

Evet, işte kızlı-erkekli kalmanın sonucu bu. Zinaya düşmüşler, Allah inancı 0. Kızın bebeği olmuş. Allah korkuları olmadıkları için bebeğin kafasını koparıp öldürmüşler.

Kızlı erkekli kalmayı hala savunacak mısınız?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• al işte bir ergen daha. Ben 4 yıl kızlı erkekli kaldım , ne çocuk oldu ne de terbiyesizlik.

bilgisiz olursanız sokakta da hayvanlar gibi çiftleşip çocuğunuz olabilir.

ben kız arkadaşımla rızasıyla kiralık evde kalıyorsam bu seni ilgilendirmez sevgili bayan.

kızım olsa erkekle kalmasını istemem o ayrı.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• 1-)kız tesettürlü

2-)adı ümmühan

3-)olay kyk kız yurdunda gerçekleşti.

0|1
    0|1
  • Eminim gercekten böyle birsey olmustur. Erdogana kizli erkekli Ögrenci evlerini yasgini güclendirmek icin daha fazla bahane lazim.

Iyi uydurdular :)

Allah korkusu yok kafa koparmislar demis bide kiz :D Tam komedi. Ulan sakirt Allahu eckber bagrarark bu Dünyada kafa kesenler kim lan ?

Iste bunlar hep Allah inancindan geliyor. Islami yasaklamak gerek.

0|1
    0|1
  • ey allahım ya kız napsın abi korkudan kızlı erkekli olmaz diyorlar hadi geçtim böyle olay oluyo kız korkudan yapıyo napıyosa ondan sonra hadi hapise valla bilmiyorum ama anlamadım yani :D

0|1
    0|1
    • valla olaya bir tek sen bu açıdan bakmışsın. diğerleri hep cani deyip durmuşlar kıza.

• tamam oda doğruda yani bende ilk duyduğumda kıza sövdüm ama bu kızlı erkekli olunca aslyında bende bilmiyorum kızın suçlu olup olmadığınıda tabikide kız suçlu yani

• Açıkcası zına durumları Oluyor yalan değil. Ama Onların yaptıkları daha farklı ınsanlık alakalı ınsanlıktan çıkmıslar resmen

1|0
    0|2
  • ya ne yapsaydı? bebeğine bakmaya mı çalışsaydı? bence kıza ceza verilmemesi gerekiyor. bu gibi istem dışı doğumlarda öldürmeyi hukukun hoş görmesi gerekiyor.

0|1
    0|1
  • Bu yurtta olmuş bir olay kızlı erkekli diye mi anlıyorsunuz hemen içinde kaşarlık ve canilik varsa bu her yerde olur.. sonuna kadar kızlı-erkekli öğrenci evi...

0|1
    0|1
  • Kürtajı yasakladılar bu tip olaylar patladı. Akp nereyi elini atsa orayı çökertiyor.

0|2
    0|1
  • Allah'tan korkmak ile alakası yok bunu hayvan bile yapmaz.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• siz neyin kafasındasınız bu canavar çocuğunu öldürmüş neler neler yapmış siz kalıp zinaya düşmüşler kızlı ekekli muhabbetini getiriyosun bu olayı okuyunca bu kadının nasıl canavar olduğu diğilde bunlarmı geliyo aklına yazık doğrusu yazık senin gibilere cevap vermeye bile değmez ama biraz akıllı ol bu canavar olan bir insanda ne din aranır nede insanlık sen kalmış zina kızlı erkekli kalma diyosun akıllı ol biraz ondan sonra gel yaz buraya

1|0
    0|2
  • ahahah şu an kendini nasıl ezik bir duruma düşürdüğünü farkında mısın beyb? Hayır madem bir düşünceyi savunacaksın bari bunu düzgünce yap.

O "koyun" tabiri durduk yere ortaya çıkmadığını kanıtladın bizlere.

Önce bir güzel sakinleş sonrada haberi tekrar oku. Olay devletin yurdu olan Kyk'da yaşanıyor öğrenci evinde değil. Ayrıca kızın başörtülü fotoları bile var. Gelip burda bik bik bilmeden konuşma.

1|1
    0|1
  • Savunacağım bunun "kızlı-erkekli " kalmakla bir alakası yok çünkü.

1|1
    0|1
  • imanmetreyle Allah inancı ölçülen öğrencilerin imanı 0 çıktı. aboov

1|1
    0|1
  • mührerem güldürdün akşam akşam gözlerimden yaş geldi :D bu ne saçma bir düşünce

0|2
    0|1
  • istisnalar kaideyi bozmaz bebek yapmaya devam ..

0|0
    0|2
Yükleniyor...