Arındırıcı yüz temizleme jeli

neutrogena visibly clear arındırıcı yüz temizleme jeli aldım daha kullanmaya başlamadım kullananlar için soruyorum olumlu veya olumsuz bir etkisi oldu mu?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel bn kullandım ama maske tarzında olanları alman daha etkılı hem yuzun nem dengesini ayarlıyor hemde arındırma etkisi olusturuyor. Sadece kullanım seklını ıyı yapman laızm.

1|0
    0|0
    • önce yüzümü yıkıycam sonra jeli uygulıycam yüzüme sonra tekrar durulıycam değil mi?

• evet ovalayarak yuz kısmını yukardan asagı dogru. alın bölgesini yukardan asagı. Burun ustunu de sol tarafini capraz asagıdan yukarı dogru iste obur tarafı da tam tersi. Surerken sıcak suyla ıyıce ovalayarak yıka kı yuzun yumsasın diğerini ise ılık suyla yıkıyorsun. Temizleme jeli oldugu ıcın uzun sure yuzunde tutma yuz kurulugu yapar. Yaptıktan 3dk sonra felan yıka. Ustune nemlendırıcı kullanma en az 1 -2 saat.

Erkekler Ne Diyor 2

• sen geçireceğine inanıyor musun?

bal ve elma sirkesini sür faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • bok gıbı ya hıc bı ıse yaramıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Clinique ürünlerini bu konuda tek gecerim.

0|0
    0|0
  • gözünekleri açtığı için sivilce çıkartıyor bende ama sende aynı etkiyi yapmayabilir dene ve gör

0|0
    0|0
    • hadi ya korktum şimdi

• korkucak birşey yok bir kere dene farkedersin zaten öyle büyük sivilceler çıkmıyor korkma

• niçin kullanıyon

0|0
    0|0
    • Yüzüm cok sivilceli degil ayda 1 2 kere cikiyolar ama cok cikiyolar ben d ebu araliklarda kullanmak icin aldim ve burnumda da siyah noktalar var. Az önce denedim vakalim etkisi olcak mi

• ne kadar fiyatı

• indirimdeydi normalde 17,50 10,75 e aldım

• banyo sabunu kullansana

0|0
    1|0
Yükleniyor...