Diyelim çok yakın arkadaşlarınız var,sürekli gidip kalıyorsunuz birlikte falan

1senelikte sevgilinz var.Sevgiliniz zaman geçtikçe size yasaklar koyuyo arkadaşında kalma , oraya gitme buraya gitme.Arkadaşlarınızda bu durumu öğrenince kızıyo neden böyle yapıyo diye.Arkadaslarınızla sevgilinizin arası bozuluyo.Ve bigün sizinle arkadaşlarınızında arası bozuluyo konuşmuyorsunuz.Ne tepki verirsiniz?Sevgili mi haklı bu kadar karışmakta arkadaş mı haklı?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen sevgilinin sözünü dinlemek lazım. Zamanla da ortamı ılıtmak icin arkadaslarınla sevgilini tanıştırmak lazım. Sevgilidir bu kıskanması normal. O arkadaslarında kalsa kıskanmayacak mısın?

0|0
    0|0
    • Erkek arkadaşlarımda kalmıyorum zaten .O erkek arkadaşında kalınca neden kıskanayım?

Bizim aramızı yapan o arkadaşlarımdı zaten.Benim akıllı sevgilim onlar bu tepkiyi verince ayrılmamızı istiyolar diye düşündü ve onlarla görüşmemi istemedi

• arkadaş çevresini tanıyorum kızlarla pek takılan tipler değiller.Bu yüzden benim şüphem olmaz.Ee bizde evde kızın anası babası varken erkek mi çağırıcaz:S

• O kadar emin olma . eve getirebilecek kişi sevgilin degil. diger arkadasın masum masum evde konuşmak icin kız falan cagırıyor olabilir

Ayrıca sen eve erkek cagırıyorsun diye kıskanıyor demedim. sen o arkadaslarınla konuşunca cocuktan ayrılacaksın algısı oluşturuyrsun dedin

Erkekler Ne Diyor 5

• Kimse için arkadaşlarımdan vazgeçmem . Sevgili gidiyor , geriye onlar kalıyor. Elbetteki hayatında biri oldugunda , belli noktalarda kemer sıkıp , titiz davranmalı . Ama beni tercih yapmaya zorlayıp , baskı koyamaz . Bu yaptığın davranışlar için , çok pişman olacaksın.

0|0
    0|0
  • bence arkadaşların haklı sevgilinde hiç bir yere gitmesin tuzluk gibi otursun evde o zaman bana göre bencilce bir davranış sevgilinin yaptığı nasıl sevgilinin bir hayatı arkadaşları çevresi var ise seninde var bunu hiçe sayıp sana bu tip yasaklar koyması kişisel fikrimi sölüyorum son derece yanlış;) ama bu benim fikrim tabiki

0|0
    0|0
    • onun arkadaşları var ama görüşmeleri 1 saat 2 saat ve çok az görüşüyorlar.Ben sosyal bir insanım arkadaşlarımla gezerm tozarm tamam o istemiyorsa geç saatlere kadar kalmam dşarda vs bunlara karışsn amenna .Ama benım arkadaş ilişkilerim onunki gibi değil.O öyle olmasını istiyo

• işte o seni olduğun gibi sevmeli öyle kabullenmeli bunu ona anlatmalısın sen onu olduğu gibi seviyor ve karışmıyorsun değilmi herkes aynı sosyallikte olmayabilir ona bir şey diyemem ama senle evli değil bir şey değil şuanda sevgilisiniz sana her konuda saygı duymak durumunda ki zaten sen hangi durumda karışabileceğinide anlamışın zaten onları zaten yapmassın;) ama diğer şekilde karışmaya hakkı olamaz bence;)

• Aynısını yaşadım ya la

Gereksiz kıskançlık eve erkek gelmediği sürece sen haklısın...

Diğer iki tarafta haksız...

0|0
    0|0
  • arkadaş farklı cinsse sevgilin haklı . (burda mesele ne cins oldugu kurt var kuzu var tilki var ...)

0|0
    0|0
  • dınle sevgılını bok var arkadaslarında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Arkadaş daima haklı sevgili kimmiş te arkadaşlarımla herşeyime karışıyor ?

0|0
    0|0
  • kimin haklı olduğuna bakmak yerine nedenlere bakmak daha doğrudur

0|0
    0|0
  • sevgili haklidir ,yani seviyosan o hakli olmali :D

0|1
    0|0
  • arkadaşları mı tanıyorsa biliyorsa,yasak koymak nedir anlamıyorum...

0|0
    0|0
    • arkadaşlarımın yanında değişiyormuşum.

Yükleniyor...