Arkadaşlar bir el atarmısınız çok önemli bir konu

Arkadaşlar ben 18 yaşındayım.Ve şöyle bir talihsizliğim var.Genellikle benden hoşlanan veya benim hoşlandıgım kızların facebook profilindeki fotoğraflarını inceliyorum.Ve inceledikten sonra benden hoşlanan kızlar belli bir zaman sonra benden soguyor.Tabi bu süreçte karekterimde veya davranışlarımda bir değişiklik olmuyor.Gerçekten kimin fotoğrafını incelediysem böyle oluyor.

Mesela geçenlerde hoşlanmadıgım ancak benden hoşlandıgını öğrenince ona karşı bellirli duygular besledigim kişinin facebook fotoğraflarını incelemedim ve aramız iyi olmaya başladı daha sonra elektrik aldım ve fotoğraflarına bakmadan duramadım.Fotoğraflarına bakarak ileriyi düşündüm,atıyorum elinden tutup sahilde gezerim falan...

Bu kızlar benim nasibim olmadıgından dolayımı böyle oluyor.Arkadaşlar lütfen yardım edin yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• bu yaş aralığında çabuk beğenme çabuk vazgeçmeler oluyor...bu yüzden aşk aıcısı en çok bu yaşlarda oluyor... çok bağlanma takma...bırı gelr bır gıder..bu böle sürrer takı asıl olan gelene kadar

0|1
    0|0
    • Ama gerçekten çok farklı bir durum bu bende takıntı haline geldi artık hoşlandıgım kızın facebook hesabına girip fotoğraflarını incelemekten kacınıyorum

• peki çok teşekkür ederim

• rıca ;) doğaya olumlu elektrk ver ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen kendine " hoşlandığım insanların profil resimlerine baktığım zaman benjen soğuyorlar " kuralını şartlandırdığın için böyle oluyor , hayır bununla bir alakası yok :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...