Sevdiğini mi zannediyorum yoksa şizofren miyim?

evimize taşınalı 1,5 yıl olacak ve taşındığımızın ilk zamanları bana bakan fakat benim hiç de ilgilenmediğim biri var fakat ne olduysa ben bu çocuktan hoşlanmaya başladım ve şimdi de aşık oldum bu ilk zamanlarda bakan çocuk şimdi beni gördüğün de önüne,sağına,soluna bakıyor ...arkadaşları yanındayken kendisi bakmaz ama yanındaki arkadaşları bakıyor kendisi çaktırmadan bakıyor hissediyorum evin önündeki yolda ben yukarıdan o aşağıdan geliyor ama ben apartmana girene kadar merdivene bile gelmiyor sonra o geçerken kapı dürbününden bakıyorum kapımıza bir bakıp hemen evine çıkıyor... dün de ilk defa göz göze geldik ama ilk kaçıran o oldu rica ediyorum lütfen anlamlı cevap verin...

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• sen pas vermediğin için etrafında dolaşan bir sapık gibi gözükmek istemiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bakışmakla bir yere gelmediğini anlamıştır vazgeçmiştir bence

0|0
    0|0
  • Zamanında beni takmıyordun demek istiyor

0|0
    0|0
  • bakışmakla bir yere varılmadığını sonunda anlamıştır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hoşlanan erkek gözlerini kaçırır ;) ama bence biraz bekle çünkü bir iki hafta sonra tekrar eskisi gibi davranıcak erkeklerin hepsi öyle , önce belli ederer sonraki hafta hiç birşey yokmuş gibi davranırlar sonraki hafta tekrar eskisi gibi davranırlar

0|0
    0|0
    • ah işte aynısı olucak sanıodum bende tam 1 hafta gecti hala hiçbir şey yokmus gibi davranıyo bazen tutmuyo işte :)

• Eğer çekingense bunu demesi çok zor :D

• tanrımmm napacam ben bu çocukla :D

• Seni ona karşı olan duygularını anlamadan sana açılmak istemiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...