Yarın okulun ilk günü...

arkadaşlar yarın okula gitmye başlıycam,ama beni okulda ilk kez görecekler,kızların kıskanç bakışları,erkeklerin kim bu kız demeleri falan..beni strese sokuyoo ya..nasıl davransam napsam,işin garibi 1 tane bile arkadaşım yok afla döndüm okula :/

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• asılmalarını istemiyorsan yalancı nişan yüzüğü tak.bu durum onları firenler. okul bitince evleneceğiz dersin hoşlanmadıklarına.kızlarda sana tip tip bakmaktan vazgeçerler. her kızın sevdiğini kıskanması doğaldır. (3 kişi cennete gidemeyecektir. kimdir bunlar ey r.ullah? içkiye devam eden+eşini,kızkardeşini,anasını yabancılardan kıskanmayanlar) üçüncüyü hatırlayamadım. ve bence beyninde fazla büyütüyorsun.teknolojiye çok takılmaktan asosyal olmuşsun ve üstesinden gelemiyorsun.

1|0
    0|0
    • var yüzüğüm zaten :)) tama takarım :Dgitmedim bugün zaten.hihi.

Erkekler Ne Diyor 11

• İlk gün bunu yaşaman çok normal. Bu her işte böyle oluyor. Yetişkin ya da genç farketmiyor. Hatta öğretmenler bile tayinlerini başka okullar aldıklarında aynı sorunu yaşarlar. O yüzden fazla sıkma canını. Öncelikle çok konuşmayıp, daha çok etrafı süzmen, tepkileri gözlemen, kimlerle iletişim kuracağını kestirmek için sadece gözlem yapman yeterli. Sonra açılır merak etme.

0|0
    0|0
    • tesekkür ederim..zaten biraz soğuk nevaleyim..hemen kendini begenmiş hıh nolucak derler eminim :D

• ağırdan al önce bi ortamı süz ondan sonra adım atmaya başla

1|0
    0|0
  • tek kelime etmeden geç yerine otur :) bu en iyisidir emin ol ilk başta kıskançlıkla bakan gözler ardından acaba iyi bi kız mı muhabbet edelim bi derdimi var diye iyi bir şekilde yanına yaklaşırlar :) merak etme ;)

0|0
    0|0
    • zaten öyle olucak ilk başta :))

• :) aklın yolu bir işte :) tek kelime etmeden otur :) 10 dk sürmez muhabbet için yanaşmaya başlarlar iyi bir huyla :)

• ağırdan al ama hep güler yüzlü gözük

1|0
    0|0
  • hangi okul o

0|0
    0|0
  • takma kimseyle onusma geç sırana otur çalışkan numarası yap 1-2 hafta verilen dersleri çalış cevapları ver o zaman sınıfın gözağrısın :)

0|0
    0|0
    • evet gidicem en arkaya oturucam :D

• rahat ol. ordaki vurguda hoş; "kızların kıskanç bakışları" kıskanılıcak gibiyse kıskanılmasına. boşkoy. kıskanan kıskansın, bakan baksın,sen afla dönmüşsün ne güzel faydalan bitir işte.

0|0
    0|0
  • Doğal davran ve kendinden taviz verme erkeklere dikkat et .

0|0
    0|0
  • Kimseyi umursama zaten 2 gün sonra hersey unutulur.

0|0
    0|0
  • yapacak bişi yok ya.. ;)

0|0
    0|0
    • yok :(

• 2 dönem harc yatrmadım ki ben 3 dönem harc yatrmayınca kayıt silerler sanmıstım ama sildiler gecen yıl..

• üniversitedeysen sorun olmaz ki kimse kimseyi umursamaz bence takma kafana umrunda olmasın 3 5 erkek muhabbet açar zaten tanışırsın çok sorun değil bence ben lise falan sandım :D

• başka okula git bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kızlar neden illaki kıskanç bakıyorlar onu anlamadım :)

0|1
    0|0
    • Kız sosyolojik bir tespit yapmış :D

• genelde pek sevmezler beniilk başlarda..sonradanda ay senin ne kadar sıcakkanlıymısın bik bik öterler :)

• O bana da olurdu eskiden :))) Gülümse, ilk baştan sıcak kanlı ol o zaman sen de kasma ;)

• Nasıl bir okulmuş o öyle Kapalı cezaevi misali.Takmayacaksın işte.

0|0
    0|0
  • neden ilk günü

0|0
    0|0
  • ben hiç stres olmam bu tip durumlarda... değişiklik güzeldir bence. rahat ol.

0|0
    0|0
    • tesekkrler :) bi de sabah 8 30 da kalkmasam :D

• o zaman sana da iyi uykular şimdiden ;)

• haklısın uyusam iyi olur :\ iyi uykular sana da... yeni başlangıcın için mutlulukar, başarılar

• Yeni basladigin bir okulsa, zamanla alisirsin ortama.

0|0
    0|0
  • ilk adımını at sen gerisi gelir doğal davran

0|0
    0|0
  • herkesi görmezden gel

0|0
    0|0
Yükleniyor...