Erkekler ünlü oldukça eşinin de seksi olmasını istiyor?

Erkekler ilişkileri ciddiyet kazandığında kız arkadaşlarının ama en çok da eşlerinin fazla göz önünde olmamasını, diğer erkeklerin alıcı gözle eşlerine bakmamalarını ister, daha kıskanç olur. Türkiye'de tutucu olarak bilinen sporculara baktığımızda bunun doğruluk payı olduğunu görüyoruz, mesela Hakan Şükür ya da Emre Belözoğlu'nun eşleri hakkında basında fazla bir şey bulamazsınız, gündeme gelseler dahi mutlu aile tablosuyla gazetelerde boy gösteriyorlar, hiçbir zaman eşlerinin ne kadar seksi ne kadar cazibeli vs olduğula değil. Hadi yabancılarda kültür farklılığı vs var diyeceğim ama bazı Türklerde, daha da genellersek, Müslüman sporcularda da sevgilisinin, eşinin başıyla, göğsüyle, kalçasıyla, seksapalitesi ile övünme, hatta "en seksi kadın benim eşim" vurgusu görüyoruz. İnsanlar ünlü olunca ne değişiyor, yani eşini kıskanan Türk-Müslüman erkekleri gidiyor, yerine seksi bir eşe sahip olmayı gurur sanan erkekler mi geliyor?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• mantığını seveyim :)

0|0
    0|0
  • herkesin değer yargıları görüşleri farklıdır bizim karışma lüksümüz yok malesef

ama benimde düşüncem seninki gibi ünlü olsamda aynı olurdu bu düşüncem bazı şeyler seksi giyinmek ya da farklı şeyler yaşanıcaksa bunlar ulu orta değil gizli olarak yaşanmalı diye düşünüyorum 4 duvar arasında yani;)

0|0
    0|0
  • Belki bunu övünç kaynağı olarak görüyorlar üstünlük gibi...

Ben kıskanırdım

Dekoliteye hayır...

0|0
    0|0
  • seksi eş benim yatağımda lazım başka erkeklerin beyninde değil..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...