Bir erkek ilişkisi biteli bir ay olmasına rağmen neden o kişiyi daha yeni facebooktan engeller?

Benim 2 ay süren bir ilişkim olmuştu. Niyetimiz ciddiydi, herşey hızlı gelişmişti ancak dış etkenler, onun ve benim hatalarım yüzünden ilişkimiz bitmişti ve bn ilişki durumunu kaldırıp onu tüm sosyal medya ağlarından silmiştim. Kendim dışarıdan onu hiç takmıyormuşçasına paylaşımlarda bulunup ortamlarda erkeklerle fotoğraflarımı filan koyuyordum.

O ise, 2 hafta boyunca ilişki durumunu kaldırmamıştı. Beni engellememişti de. Az önce baktım ilişkisi yok yapmış ve beni yeni engellemiş. Beni neden bu kadar süre sonra engellemiş olabilir?

• O kişiyi sürekli takip ettiği ve artık takmayıp unutmak istediği için
    100% (1)50% (1)67% (2)Oy Ver
  • Tüm bağları kopartmak istediği için
    0% (0)50% (1)33% (1)Oy Ver
  • Takmadığı için
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• 1 aydır umudu varmıştır. umudu tükenmiştir. ya da yeni birisini bulmuştur. kısacası yeni bitirmiştir. ya da tepkini ölçmek istemiştir.

1|0
    0|0
    • neyin tepkisi artık biten bitmiş, yazık etti o bize

• evet haklısın aslında, en son konuşmamızda ben seninle konuşmak isterim beni ne zaman ne ihtiyacın olursa olsun ara filan demişti, zamanla toparlayabiliriz demişti ama ben kapı duvardım onu tersleyip kapattım. onun hak ettiği de buydu, pişman değilim. seven, geri kazanmak isteyen çabalardı ama dönseydi de zaten yine aynı tepkiyi verip geri gönderirdim. o en derinden kaybetti beni yaptığı hatalarla..

• hatası ciddi değilse ve seviyorsa, hatta seviyorsan 1 kere deneyebilirsin aslında.

Erkekler Ne Diyor 11

• Öncelikle bir heyecanla ilişki başlamış olabilir ama hiç bir ilişki iki ayda ciddiyete dönüşmez tabi geçmişte bir tanışıklık yok ise. İlişki bitmişse biter bunun nazı olmaz. Sen dogru olanı yapmışsın ve tepkini direk göstermişsin. Onun iki hafta sürmesini herşey olabilir ucu açık bir yorum bunu o kişiden başkası bilemez. Face girmiyor olabilir, fırsatını bulamamış olabilir, unutmuş farkında olamamış olabilir. İki hafta orada bekleyeceğine direk ilk resim koydugunda tepki gösterseymiş. Yada ilişki durumunu kaldırdıgında ne yapıyorsun deseymış.. Bence düşünme bile derim. Sende onun profilinden bakmaktan vazgeç ki unutabilesin.

1|0
    0|0
  • takmayıp paylaşımlarda bulunup onu her platformdan sildiğin için belki o barışma umudu taşıdığı için o süre içinde ilişki durumu değiştirmemiştir ancak sen aynı kafada devam ettiğin için o da kafasında seni tamamen bitirip engellemiştir geç engellemesinin sebebi barışma umudunu koruduğu için ve sana değer verdiği içindir muhtemelen sebep budur;)

1|0
    0|0
  • 1 aydır umudu varmıştır. umudu tükenmiştir. ya da yeni birisini bulmuştur. kısacası yeni bitirmiştir. ya da tepkini ölçmek istemiştir.

0|0
    0|0
  • Bence karakterin çok düşük alçak birisin sen

0|0
    1|0
  • şahsen faceten engel koyunca ne olduğunu hala anlamadım yaa saçma sapan işler eskiden de ilişkiler bitince faceten mi engel koyuyorlardı

0|0
    0|0
  • dayanamayıp tekrar döneceğinden korkar ya da harbiden içtenlikle engellemiştir

0|0
    0|0
  • belki bir umut herşey eski haline döner düzelir diye düşünmüş olabilir

0|0
    0|0
  • Tüm bağları kopartmak istediği için sipnıobkmşli

0|0
    0|0
  • yenisini bulmuştur.

0|0
    0|0
  • Gereksiz yere saçmalamış.

0|0
    0|0
  • seni hala seviyo ama artık silmenın zamanı geldi diye düşünmüş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• seni belli bir süre takip etmiş acaba oda senin pişmanlığını ifade eden paylaşımlar yapacak mı diye sonra bakmış sen alemlerdesin onu hiç umursamıyorsun anlayıcında artık bitti geri dönmez basmış engeli

1|1
    0|0
  • başka brisini bulmuştr

0|1
    0|0
  • Seni kafasında artık tamamen bitirmiş demek ki.

0|1
    0|0
  • yenı bırını bulup onla ılıskı yapıp sana engel basmıstır.

0|0
    0|0
    • hayır başka profilden baktım ilişkisi yok yazıyor hala ve hatta link bunu paylaşmış dün

• ılıskı yapmamıs olabılır ama baskası vardır.

yada artık senı gormek ıstemıyodur.

Yükleniyor...