Siz olsanız ne yapardınız

ben geçen hafta arkadaşıma saçımı kahkül kestireceğimi söylemiştim bana sana yakışmaz kahkül güzel değil dedi ama bn yünede kestircektim bugün bana mesaj attı ve saçını kestirdiğini söyledi hem de kahkül şimdi siz söyleyin benim yerimde olsaydınız napardın

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bidaha dusuncelerini paylastigin insanlara dikkat etmeyi ogren . Bunada bisey yapma ders olarak alacagini aldin . Yeterlidir .

0|0
    0|0
    • Dua et sacla kurtuldun sevdigin birini filan soyleseydin onu da ayarlamaya kalkardi . Bu kucuk llay vesilesiyle seni kiskandigini anladin ve uzak durman gerektigini ogrendin bence hayatin sana sundugu bir kolaylik bu. Cunku keske benim tecbrubelerimde sacla gecseydi diyen bircok insan gosterebilirim sana .

• Su sozdende ilham al

Sorun yok efendiler

Dert insana yol gosterir MEVLANA CELALEDDIN I RUMII HAZRETLERI :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Ay ne bu kıskançlık guldum valla. Siktret demekki uzak durman gereken bir kişi

0|0
    0|0
    • geçen ayda kulağımı deldirmiştim 3 tane amk kızın morali bozuldu sebebi neymişte eski sevgilisi çok severmiş çok küpeli kulakları bn öyle dedi diye küpeleri çıkardım kulağımın heryeri yara oldu siktret siktr et nereye kadar

• O zaman*i çakıcan arkadaşim. Bidaha arkadaşım demiycen ona.

• saçını başını yolar resmini çizerim

0|0
    0|0
  • Bidaha dusuncelerini paylastigin insanlara dikkat etmeyi ogren . Bunada bisey yapma ders olarak alacagini aldin . Yeterlidir .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Senı vazgecırmıs kendısı yapmıs :) pekı yakısmısmı ona ?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum fotoğrafını çek dedim pzrtesi süpriz ama çok güzel oldu dedi

• bak bakalım yakısmısmı eger yakısmadıysa sen kendıne yakıscagnı dusunuyorsan kesınlıkle yapmalısın dıyorum :)

• Taklitçiler hep olmuştur, takmamalısın, ne güzel işte kıskanılıyosun :)

0|0
    0|0
    • öyle ama ne bilim moralim bozuldu cuma günü söyleniştim kuaföre gitcem diye bugün işim çıktı bnde yarın gideyim dedim az önce mesaj attı

• Olsun , sen de yaptır ... Moralini bozma boşu boşuna

• gider kahkül kestirirdim :D

0|0
    0|0
  • açıkça senı kıskanmış canım bende o tür arkadaşlarından uzak dur senı başka turlude etkıleyebılır

0|0
    0|0
  • sallamam. herkes benim saç modelimden kestirmeye başladı. yenisini yaratacağım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...