Hayatınızın kadını nasıl olmalı?

genelde erkekler makyajdan pek haz etmez evet fazlası gerçektende iticidir. ama ne yazıkki erkeklerin yaısal hormonlarıyla bayanlarınki farklı. cilt yapımıza göre zamanla renk düzensizliği, göz altı morlukları, hoş görünmediğinden. krem ve kapatıcılar kullanırız tamam evlendikten sonra nasılsa doğal halini mecbur görücez göz boyamaya ne gerek diyenler olabilir ama örneğin işiniz gereği eşinizle katılmanız gereken bir toplantıya yanınızda göz altları mor torbalanmış kırmızı beyaz bi suratla bir eşlemi katılmak istersiniz. yoksa cilt bakımına özen gösteren kremlerle cildini kormuş hafif abartısız makyajlı bakımlı hoş bir eşmi olsun istersiniz yanınızda. bayanlarda traşsız ter kokan saçları darma dağınık bir erkekle yanyana olmaktan haz etmez mesela.

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Makyajlıykende makyajsızkende ona baktığımda sadece içimdeki aşkın büyüklüğünü hissedeceğim biri olmalı. Dolayısıyla gerisinin bi önemi olmaz.

Ama bu duruma gelene kadar ona yakışan neyse onu yapması yeterli olur benim için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• pek haz etmem doğal olması tercihimdir gerçekten. bakım olayında sözüm yok kremdir vs ama gerçekten yanımda makyajlı biriyle dolaşmayı sevmem.

0|0
    0|0
  • yalancı ve ikiyüzlü olmasın, gelsin canımı yesin apandisitimi yesin.

ama yalancı ve ikiyüzlü olmayan türk kızı bulmak, 4 yapraklı yonca bulmak kadar zordur, Türkiye'nin AB'ye girmesi kadar imkansızdır.

0|0
    0|0
    • sizde şansınızı yurt dışında arayın madem bukadar kötü türk kızları

• içeriği okumadan cevapladığınız belli önemi yok zaten

• zaten polonyada yaşıyorum

• soruda sapma var arkadaş. tamam hafif makyaj gerekir de. ben makyaj yapmaktan suratı pütür pütür olanı biliyorum... benim tabirim amiyane kaçsa da, makyaj suratın esrarıdır, bağımlılık yapar;)

0|0
    0|0
    • sapma yok, bayan gözüyle yazdım deneyimle sabittir. makyaj yapmaktan cilt bozulmaz. bakımsız cilt bozulur. kastım hafif makyaj

• şu olamalı şöyle olmalı demeyi o kadar çok isterim ki ama olmayacak biliyorum..ummadığım anda gelicek biri ve hayatımın kadını olup kalıcak..

0|0
    0|0
    • içeriği okumadan başlığa yorum yaptınız sanırım

• kesinlikle..başlık yetti benim için o an cevap vermek istediğim oydu..senin için sorun olmaz umarım

• sorun olacak bi durum yok

• kadın dedigin kadınsı erotik olmalı çok gülmemeli mesela ağır olmalı korkmamalı zeki olmalı gösterişli olmalı bakımlı temiz olmalı çiçek gibi zarıf dikeni gibi acıtmalı yakmalı offf dedirtmeli

0|0
    0|0
  • Sevdikten sonra isterse o dünyanın en cirkini olsun benim gözlerim onu güzel gördükten sonra sorun yok.

0|0
    0|0
  • Doğal olmaya özen göstersin..Hijyen'e önem versin yeter...Bi de aşırı kilo almaktan uzak dursun..

0|0
    0|0
    • +1

• Hani nerde +1 göremiyorum ben... "0" elde var "0" :) sözde değil,özde +1 'den yanayım ben :)

• kibar, duygusal, romantk, söz dnleyen , akıllı yeter mi bu kadar. varmı böle birisi yaahu..

0|0
    0|0
  • benimle gelmek zorunda değil :)

0|0
    0|0
    • sevmeden sevişirim modeli olmuş bu

• hayatımın kadını ben olmalıyım

0|0
    0|0
  • hayatımın kadını diye birşey yok...an'ımın kadını var

0|0
    0|0
  • başkıpa cevap veriyorum adam gibi kadın olmalı .

0|0
    0|0
  • sadık ve beni hep sevmeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...