Sizce nasıl bir kombin bu? Tavsiye bekliyorum

Klasik-spor tarzı giyinirim hep. Baskılı çok renkli kıyafetleri pek sevmem. Kış için aradığım tarzda bir kaban bulamadım. bir deri montum vardı ama o da İstanbul soğuklarında pek işe yaramıyor :) Bende arkadaşımın sürekli gittiği terziye gideceğim yarın. Kendime göre diktireceğim. Denizci kabanları hoşuma gidiyor. İnternette bikaç model baktım. Bide yanında boyunluk ördüreceğim.

Kaban bu;

link

Siyah renk olacak. Tüysüz kaşe. Güzel görünmesinin yanında sıcakta tutmalı. Bunun yanında birde

link

elemanda ki gibi bir boyunluk ördürmek istiyorum. Ya kahverengi ya da koyu füme..

Nasıl bir kombinasyon olur sizce? Tipim belli fotoğrafımda görünüyor azıcık hayal gücünüzü çalıştırın :)))

Birde ben boyunluk modellerine bakmak istiyorum ama adı boyunlukmu bilmiyorum. Başka bir adı var mıbunun? Buna göre internette daha fazla örneğe bakmak istiyorum anca bikaç tane bulabildim en iyiside buydu. ya da hazır satın alabileceğim bir yere yönlendirme yapabilirseniz o da güzel olur..

Tavsiyelerinizi bekliyorum

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• kaşe kaban iyidir bende bu model var link

0|1
    0|0
    • Bende şuan bir kaşe kaban daha var. Hakim yaka, düz kesim, klasik ama hoşuma gidiyor. Kaşesi biraz ince ama buna rağmen yine sıcak tutuyor.. Kaşe candır..

Kızlar Ne Diyor 3

• koyu füme olsun buff boyunluk bu arada :)

0|1
    0|0
    • Bende koyu füme düşünüyorum. Ama buff boyunluk değil linkini attığım. Var çünkü bende buff :) Ben örgü istiyorum buff ta sadece bayan modelleri var örgü olarak..

• link

Bulamadım ben :/

Örgü modelleri biraz daha salaş duruyor o yüzden hoşuma gidiyor :)

• Evet daha güzel :)

• kaban modeli cok hos.boyunlukla birlikte tarzi hos olur.

0|1
    0|0
  • Kaban güzelmıs sıyah degılde lınktekı gıbı fümede güzel olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kabana bayıldım :D Boyunluk olarak nette aratırsan bir çok model çıkar karşına. Örgü boyunluk, erkek boyunluk vs şeklinde aramalar yapabilirsin. Füme olmasını öneririm. Taksimde falan satıyorlar böyle şeyler. Oralara da bakabilirsin. :D

0|1
    0|0
  • Sevmedim bunları link verebilseydim verirdim :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...