Kickbox bana özenti geliyor ama...

bu aralar kickbox popiler bu yüzden bana özenti geliyor yani sert olmak isteyen ergenlerin sporu gibime geliyor ama kickboxa başlasam mı diye de düşünüyorum bir yandan vücut geliştirme bir yandan dövüş yapıyorsun siz ne düşünüyorsunuz başlasam mı acaba kararsızım, kickboxun yanında vücudu geliştirebilirmiyim

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• kicboxla vücut geliştirme aynı anda gitmez vücut geliştirmede amaç hacimlenmekse kaslar

çalışma - beslenme - dinlenme üçgeniyle oluşur yani kaslar dinlenirken gelişir aslında sen birde dinlenmek yerine kickboxda kendini yorarsan tam tersine zayıflarsın

0|0
    0|0
    • bak bak çok bilmiş seni :)

canım benim zaten kick boxcuların hepsi aynı anda vucut geliştirme yapan insanlar.

eğer fitness antremanı yapıp antreman sonrası direk kick box antremanına gidersen tabikide vucudu çok zorlamış olursun. ama kick box ayrı gün fitness antremanı ayrı günler olarak güzel bir program hazırlanırsa hiç sorun olmaz :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence özentilik değil

0|0
    0|0
  • amerika özentisi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aynı anda iki sporu yürütmek hem yorucu hemde faydasızdır. Yani senin amacın neyse ona doğru yönlenmelisin bence. Kick box hem esneklik hemde sıkılık sağlar. Ama hacim sağlamaz. Body bulding hacime odaklıdır fakat esneklik sağlamaz ve gerçekçi sonuçları almak uzun zaman gerektirir. Ama diyorsan fit olayım yeter, kick box hem vücudunu hemde zihnini geliştirmek için doğru seçim olacaktır. Bunları bir eğitmen sıfatıyla söylüyorum. Yardımcı olursam ne mutlu bana.

0|0
    0|0
  • bende fitness yapıyorum.

yaza doğru kick boxa başlıyıcam.

0|0
    0|0
    • ben kick boxcuyum zaten dostum :) aynı anda vücut geliştirme dediğin şey ağırlık olmalı öyle zaten ağırlıkda çalışıyoruz boksta ama ikisi farklı işler bu arada adam fitness dememiş vücut geliştirme demiş şimdi adam pazartesi ağırlık kaldırıcak salı günü boksa gidicek birde hoca orda ağırlık kaldırıcak veya bir tür boksta zorlayıcı egzersizler var yani aynı kas gruplarını yüksek düzeyde çalıştırıcağı için mantıklımı sence dediğim gibi eğer amaç hacim kazanmaksa bu şekilde bir sonuç alamassın

• kardeş hem kick box hem body için özel bir program hazırlanabilir. ona bakarsan ozaman bütün ünlü kick boxcular kick box yapıyor diye body yapmazdı hepsi sıska sıska gezerlerdi. ama dikkat edersen bütün ünlü kick boxcular hep kaslı ve güçlüler.

• ben fitness ve kick boks yapıyorum sen baskasına bakarak karar veriyosan zaten gitme boşver :)

0|0
    0|0
  • Jujitsu yap.

0|0
    0|0
  • Baleye başla kanka

0|0
    0|0
  • hayattır hayat

0|0
    0|0
  • hiç özenti değil zevk işi