Sevgilisi olduğunu öğrendim Facebook'tan. Ne yapabilirim?

Ben birinden hoşlanıyorum. O kadar kararsızım ki buraya yazmaya karar verdim. Onu ilk gördüğümden beri böyle oldu işte daha sonra onun antrenörlük yaptığı yere 2 haftadır haftasonları gidiyorum. Daha dün gittim. En iyi arkadaşımın yakın arkadaşıymış. Bizi tanıştırdı ve o beni zaten tanıdığını burada gördüğünü söyledi. Arkadaşıma yaşımı sormuş. Sürekli bana bakıyor hiç gözünü ayırmadan. Bizde hoşlandığını düşünmüştük arkadaşımla. Ama sevgilisi olduğunu öğrendim facebooktan. Ne yapsam bilemiyorum arkadaşım ekle onu falan diyor ama ben bilmiyorum ne yapacağımı. Yardıma çok ihtiyacım var :)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• onun sevgilisinin yerine kendini koy kendi yerine de onun sevgilisini koy şimdi senin yaptığın yada düşündüğün ya da yapmaya çalıştığın doğru mu onun kararını ver. diyelim ki karar verdin umrumda değil dedin önemsemiyorum doğru ya da yanlış ben ondan hoşlanıyorum dedin. o senden zaten hoşlanıyor sen diyaloga girdikçe yakınlaşmanız artacaktır. muhtemelen de ilişkiniz başlayacaktır ama emin ol o senle konuşurken de başkasından hoşlanıp ona bakıp seni aynı şekilde terk edecektir. etme bulma dünyası :) istersen bir dene..

0|0
    0|0
    • denemeyi göze alacak kadar ciddiyim desem?

• sibel geldi aklıma :) aynısını yaptı aynısını yaşadı hemde evlilik planları yaparken. dene o zaman yakın ol ona seninle olacaktır.

Erkekler Ne Diyor 7

• Kardeşim bunu herkes söyler ' kaçan kovalanır ' ama bu gerçekten böyledir. Bence aldırmıyormuş gibi davran dişini sık sabret o sana gelir emin ol

0|0
    0|0
  • Sevgilisi varken sana bakan, sen varken de başkasına bakabilir. Ya da gidebilir. Bunu göze alabiliyorsan ekle. Tabi yaş 18 altıysa bu önermemi çöpe atabilirsin:)

0|0
    0|0
    • haklısın .. göze alıyorum 18 den büyük aramızda 3 yaş falan var

• sor kendisine konusmaya başlayıp

0|0
    0|0
    • onun olduğu yere gitmeye devam edeyim mi peki ?

• konusmaya başladıkdan sonra karar wer sewgilisi yoksa gerçekden git ama warsa niyet kötü

• Başka işlerle ilgilen . yahu sevgilisi olan birine bakanda , sevgilisi olupta başkasına bakanda nasıl bir insanlık vasfı var merak ediyorum .

0|0
    0|0
  • Şöyle düşün empati kur o adamın sevgilisini düşün ve senin gibi düşünen biri onu ekledi sen ne düşünürdün?

0|0
    0|0
    • Inan bana şu an duruma öyle bakacak halde degilim

• Öyle ama neden sevgilisi varken bana baksın ben bunu Anlamadim zaten. Benim asıl emin olmak istediğim bana karşı hisleri olup olmamasıydı ama herkes uyarı amaçlı yorum yapıyor herşeyin farkındayım ben zaten..

• O zaman neden sorunun kaynağına gitmiyosun.Bence birşey kaybetmezsin.

• sevgilisi varsa uğraşma bence

0|0
    0|0
  • Sevgilisi var ama evli değil o yüzden şansın var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bencde eklemelisin. birşey kaybetmezsin onu ekliyerek sonuçta duygularını dile gtrmiceksin bişey ypmıcaksın ben olsam eklerdim (:

0|0
    0|0
    • ama ben hala hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu anlamış değilim bide o kabak gibi ilişki durumunu görcem eklersem :( karar veremiyorum :(

• Bizde anlamadık canım ne yapmaya çalıştığını. Bi an basima yıkıldı herşey o ilişki durumunu görünce

• Fena bir durum gerçekten... ama her ne olursa olsun bencede eklemelisin ;) arkdşına ktılıyorum

Yükleniyor...