Türkiye:1 Kuzey İrlanda:0 Ne düşünüyorsunuz?

Dün bu maç konuşulmamış hiç sorayım dedim,ben uyuyakaldım biraz izledim ama izlediğim kadarıyla İrlanda iyi bir defans yaptı ama biz de seviyemizin altında oynadık çok yavaş ve sıkıcı oynuyorduk Mevlüt'ün golü güzeldi ama pek bir atak pozisyon göremedim takımda ama buna rağmen galibiyet sevindirici.Daha konuşmak için çok erken ama bu maçlar seviyemizi belli ediyor en azından daha iyi bir sistem ve daha iyi ,hızlı bir oyunla Terim'le 2016'ya varacağımızı düşünüyorum,siz ne düşünüyorsunuz?

Ayreten İrlanda'nın teknik adamı bizim tekniğimize hayran kalmış:)

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• şu takımı 7 yıl boyunca fatih terime bıraksınar yeter hiç bir şeye karışmasınlar terim her turnuvaya götürür bizi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 1-0lık macı ve kuzey irlanda gibi bir takıma karşı oynayıp 45 de gol atan bir takımız.

Bu bir ölçüt olamaz.

1|0
    0|0
  • Maçı izlemedim ama Hazırlık maçları bizi sadece umutlandırıyor 2 sene önce deplasmanda Portekizi 3-1 yendik ama Dünya kupasına gidemedik.Fatih Terim Milli takıma ilk 2 yıl bir hava bir güç getirecektir ama daha sonra neler yapabilir orası düşündürücü

1|0
    0|0
  • o kadar dusunmuyorum dunya paraları alıyorlar. onlar bu kadar dusunmuyor . ıstanbulda vıllalarda oturuyolar en guzel arabaya bınıyor en guzel yerde yıyor ıcıyor eglenıyor onlar dusunmuyor. bak kucucuk bosna hersek dunya kupasına gıdıyor o kadar kucuk ımkanlara ramne. heps ı allahınedena bulsun dusunmuyorum artık.

1|0
    0|0
  • şu altyapı olayını halletmemiz lazım

1|0
    0|0
  • Dünkü oyunu hiç beğenmedim çok sıkıcıydık.

1|0
    0|0
  • Boşver o maçıda dünyanın en iyi golcüsü benim diyen ibra'ya futbol dersi veren buruno alvesi kutluyorum tebrikler fenerbahçenin ve portekizin stoperi

0|1
    1|0
  • Fatih Terim iyi Teknik adam olabilir belki ama, yanlış futbolcular sahaya sürüyor, torpil yapıyor...

0|0
    0|0
  • euro 2016 eleme grubuna ilk iki takım direkt gidecek 3. takım da play-off oynayacak. çok rahat gideceğimizi düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Oğuzhan olmasa zor alırdık maçı

1|1
    0|0
  • izlemedim bile maçı aslında futbolu çokda severim...2008 avrupa şampiyonasından sonrası hiçbirşey yapamadılar kaç yıldır hazırlık maçı izliyoruz hep...turnuvaya katılmayan milli takımın hazırlık maçını izlemem isterse Almanya ile oynasınlar...ve şuanki milli takımın kalitesi çok düşük kasımpaşa bile onlardan iyi..bunun sorumlusu alt yapı falan fatih terim ne yapsın doğru düzgün kaliteli türk oyuncu yok çok az..

0|0
    0|0
  • sıkıcı bir maçtı

0|0
    0|0
  • onursuz bir başkanla anca bu kadar olur

1|0
    0|0
  • Aslında hiçbir şey düşünmüyorum. Hayırlı olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tek gol mevlütten gelmiş :))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...