Böyle bir kadın olmak istiyorum ne yapmam lazım?

Arkadaşlar benim sorunum bir çok bayan gibi kilolarım.boyum 160 kilomda 58 ölçülerde 80-67-94 20 yaşındayım.belim bacaklarıma göre ince kalın bcaklıyım yani.ama böyle olmak istemıyorum bunu değiştiremezmiyim?yani böyleyken link

böyle olamaz mıyım link

yoksa mümkün değilmi dersiniz ne kadar kilo verirsem vereyim hep kalın bacaklı mı olucam :/

Güncellemeler:
boy olarak değil vucut yapısı olarak.ben,m boyumda olup gayet zayıf insanlarda var manken gibi.

1|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• spor ve diyet ama kulaktan dolma bilgiler yerine uzman desteği ile

0|0
    0|0
    • ailemle yaşıyorum öğrenciyim anneme görede gayet normal kilodaymışım ah bir kendi paramı kazansam direk gidicemde spora falan

• sadece diyet işe yrarmı

• yürüyüş,koşu ve egzersizle birlikte yaramalı.internette bile egzersiz videoları falan bulabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 11

• estetik ol canım

0|0
    1|0
  • İsteğin biraz daha az kilo ve diri görünümse olursun.

0|0
    0|0
  • bence fazla kasma.doğal halinle bir ölçüye girmek daha iyi. bunların yediği içtiği farklıdır özel diyetisyenleri özel doktorları vs

0|0
    0|0
  • seni görmeden nasıl yorum yapabiliriz sence ?

0|0
    0|0
  • Bence bu halin daha güzel.

0|0
    0|0
  • Çalışmak lazım.

0|0
    0|0
  • bence böyle daha iyiysin teferruata girmiyorum. kafana takacak bişi yok rahat oll.

0|0
    0|0
  • Olur kanka... Neden olmasin..

0|0
    0|0
  • Olamazsin o dediginin beden olculerine bir bak bakalim seninkine ne kafat uzak

0|0
    0|0
    • 90-60-90 80-67-95 nersi uzak.göğüsleri büyütmek istemıyorum zaten.ergenliğe ilk girdiğimde falan kalça 100dü bende .95 oldu 90 niye olmsın?

• Olur ama gorunuste yine kalin durur yani boy kisa oldugu icin

• Cok sey istyorsun

0|0
    0|0
  • mumkun değil çunkı tuurkıyede boyle bayan yok hepsi kısa boylu amk.

0|0
    0|0
    • boydan değil kilo ve vücut yapısı anlamı da

• estetik ol veya yağ aldırıyolar ya detoks mu ne ondan yaptır bacaklarına . bence boyle kal. en buyuuk zevkimdir kalın abcaklı kızlar(cokta kalın olmayacak) hepp oyle bı bacagı omuzlarıma alıp "bacak-omuz" yapmak istemişimdir ama nerde .. bence boyle kalmalısın ..

• daha 20yaşındaym be ne estetiği

Kızlar Ne Diyor 7

• Tam olarak ikinci resimdeki gibi olmaz.

Vucut seklin diyet yaparak degismez. zayiflarkende her yer ayni orantida zayiflar.

0|0
    0|0
    • zayıfladığımda gnelde belden gidiyor bacaklarımda hafif inceliyor ama yine belime oranla kalın oluyor

• Bölgesel çalış.. yani daha çok basenleri ve bacaklarını çalıştıracak hareketler.. imkansız diye bir şey yok ama sıkılmadan düzenli olarak çalışman lazım. Biraz da düzgün beslenme tabiiki..

0|0
    0|0
  • bence bacakların o resimdeki kadarsa gayet normal ve iyi görünüyor sadece vücudun iri yapılı kilo vermek istemiyorsan doğru giyiminle kilonu göstemeyebilirsin

0|0
    0|0
    • onu yapıyorum ama yinede zayıf olmak ilk tercih

• strese girmediğin sürece psikolojik olarak istediğinden istediğin kadar yiyerek zayıflayabilirsin yaşşında çok geç şanslısın nekadar gençsen okadar çabuk kilo verme şansın artar

• neden olmasınki

0|0
    0|0
  • bacak inceltmek için özel yapılan spor hareketleri var . beslenmene de dikkat edersen biraz da olsa incelme olur bence ..

0|0
    0|0
    • inş canım ya çok bunaldım bu durumdan

• anoreksia mı ? bu gerçekten çok ciddi bir hastalık . yediğini yakar düzenli beslenirsen kilo almassın zaten .

• gece okuyorum canım ben yazın kiloları verdim okullar açılınca okuldan geç gelıyorum 10-11 gibi acıkıyorum yiyorum bazen yemıyorum ama hepte olmuyor işte

• Ne çektin be hede hödö .

0|0
    0|0
  • olamazsın, bacak kol bilek kalınlığı inceliği bunlar genetikle ilgili ,genetik yapın kalınsa kalındır, inceyse incedir,vücut tipin,kemik yapın değişmez, kilon değişir ancak

0|0
    0|0
Yükleniyor...