Yurt Sıkandalının Gerçek Yüzü Hamileliğini Nasıl gizlemiş bakın

Kızlı erkekli yurt için hükemt adım atmıştı ve hatta olayın ilk çıkış yeri DENİZLİ Pamukkale üni İdi Haberin gerçek yüzü işte burad a link yorumlarınızı bekliyorum kasti birşey anlamayın lütfen

Güncellemeler:
Yanlış anlamayın bende hikimetin yurtları ayrımaası lazım lisede kızlı erkekli yerde iken yurtta buluşup +18 olaylar yaşanlar vardı evlere kimsenin karışmaya hakkı yok zaten evler özeli kişinin

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Kızı erkeği birbirinden ayırmanın mantiken bir izahı yok bana göre..Yapmak isteyen yurdun dışında heryerde yapar..Ayrıca yasak merak uyandırır..

İlaveten; kadına yönelik bu kadar baskı, öldürülme korkusu , aile tarafından reddedilme endişesi vs olmasaydı o bebek şimdi yaşıyor olurdu..

0|1
    0|0
    • senin dedin doğuda oluyor kardeş batıdan hiç duymadım kız hamile diye ölduran birini ama

• Aslında yasak batıda bile var..Sadece batı kızlarının çoğu bu yasağı aileye hissettirmeden nasıl deleceğini öğrenmişken doğu kızlarının olayı kabullenmekten başka bir seçenekleri yok şimdilik..

• öldürmek yok en azından batıda doğu ile batıya karşılaştıramazsın bu 1 erkeklerde günah değil mantığın yanlış 2

• Ben okuyunca kanım dondu bir an gözlerim doldu o bebeğe nasıl kıydı aklım almadı . Bencede devlet yurtları ayrılmalı ama evlere kimsenin karışma hakkı yok.

0|1
    0|0
  • Türkiye'de artık doğum kontrolü ve bu konuda insanların bilinçlendirilmesi kaldı mı bilmem. Kürtaj desen zaten yok. Kürtaj yaptıracak kişinin ailesine bildiriliyor hemen. Erkek'in adı erkek hamile bıraktığı kıza ve bebeğe sahip çıkmaz. Hoş çıksa ne olucak tutucu ve bağnaz zihniyetlerin ilk tepkisi anne adayını linç etmek oluyor. Ama yorumlardan anlaşıldığı üzere tek hata erkek ve kızın cinsel dürtülerine yenilip birlikte olması olarak yorumlanıyor. Cinsel eğitim şart. Aileler cinsel bilgileri yerinde ve zamanında evlatlarıyla paylaşmadığı,onlara yeteri kadar rehberlik yapmadığı,cinsellik yokmuş gibi sanki insan doğasının bir parçası değilmiş gibi davrandığı sürece bu tür yanlışlar daha çok olur

0|0
    0|0
    • ergenlikte genelde olaylar çok ünide araıştırdım dedin gibi kızlı erkekli ergenlik yıllarında ilişkiyei merak eddip birlikte oluyorlar ve sonra kız bu sefer kızlığım gitti diyerek okulda başarıını düşürüyor eğitimdeki başarının düşmesinin en büyük etken bu olarak ortaya çıktı araştırmamda

• Artik sasirmiyoz boyle seylere

0|1
    0|0
    • şaşır demedik ki en olayı anlamamışsın lisem :)

• anladım bn ya demek istediğim yurtta +18 şaşırlacak olay ya bnde diyorum ki artık şaşırmıyoruz duyunca :)

• boşver sen olayı bilmiyorsun ondan

• belliydi zaten böyle bişi olduğu/acağı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• insan sorunu var önce onu çözmek lazım..boşver yurdu evi..

0|1
    0|0
  • Abi olacağı o başka bir şey mi olacak sanıyor bu millet. Ateşle barutu yanyana koyasan elbet böyle şeyler olacak. Poliyannacılığa gerek yok. Kahin de değilim ama enide sonunda olacak şey bu. Yazık.

0|1
    0|0
Yükleniyor...