Siz bir erkek olarak ne düşünürsünüz?

eskiden hoşlandığınız ama sonra unuttuğunuz bir kız var diyelim.kız sizi seviyor ama umudu kesti.başka birini sevdi.sizde gördünüz.küçükte olsa üzülme ihtimaliniz var mı

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• evet olabilir..çok etkilemesede olur..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• unutmussam zaten gördügüm zamanda pek öyle dramatize etmem olayı cok cok bir yastıkta kocasınlar inş der gecerim baska türlü hissetmek bana bisey kazandırmayacagı icin

0|0
    0|0
  • unutmuşsam pek de görmüyorsam dramatize olmuşumdur

0|0
    0|0
  • hiç ama hiçbir erkek üzülmez buna emınım...sende sanırm egon ıcın soruyorsun...baskasını sevdıysen şuan bunun cevabını ne yapacaksın...olaydakı kısı sensındır

0|0
    0|0
  • yok mutluluklar dilerim geçerim bende sonuçta başkasıyla aramışımdır o mutluluğu onu sevsem zaten benimdi o bırakmazdm onu zamannda sevseydim bişiler hissetseydim

0|0
    0|0
  • Hoşlanmak bisiklete binmek gibidir unutulmaz. Üzülürüm Kalbimin kenarından ufak bir parça kopar.

0|0
    0|0
    • ama bana artık hiç bakmıyor yani ilgilenmediğini düşünüyorum.yine de üzülür mü

• Allah mutlu etsin derim. Tabiki belli etmem. İş işten geçmiş =)

• var kanka ne yalan söyleyim

0|0
    0|0
    • gerçekten mi neden sonuçta umuramamışsın kızı

• peki şu anda hiç ilgilenmiyor.sevgilim olunca deişme ihtimali var mı.gerçi o saatten sonra da benim umrumda olmaz

• kendi adıma düşünürsem kaçan bir fırsat olarak düşünürüm. belki senin adına mutlu olurum ama. neden senden vazgeçtiğine de bağlı belki de onun da hiç umrunda olmaz.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...