Sabah uykum ve Soğuk kahve kitabını içinde beğendiğim sözleri de çizerek göndersem nasıl olur?

Sevgilimle ayrıldık ama Şu an gururdan dolayı biraraya gelemiyoruz aynı ünv. ve yurtta olduğumuzdan her gördüğümde kötü oluyorum ne yapmam gerek diye düşünürken aklıma bu geldi. Kitaplar o kadar güzel,içindeki sözler o kadar anlamlı ki.. bununla beraber bide fotoğrafının olduğu bir bardak ve notlar koymayı düşünüyorum.. sizce işe yarar mı ?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Çok da hoş olur aslında. senin söylemek istediklerini kitap söyler... ama merak ettim nasıl kitaplar bunlar roman mı?

1|0
    0|0
    • evet çok güzel tavsiye ederim yazarı Ahmet Batman

• tabikide olur :) aşka dair her şey var hoşuna gidiceğine eminim

• bende alayım o halde o bana çok kitap aldı da hediye olarak. sende şu arkadaşlara bakma gurusuzlukla ilgli değildir bu. ince düşünceli birkızsın ver kitabı canım okusun ki ne hissettiğini bilsin

Erkekler Ne Diyor 5

• Sora biz indirmek zorunda kaliyoruz

0|0
    1|0
    • anlamadım?

• Kendine saygin olsun bover böle seyleri.ergensen ciddiye alma dedikleri döngüyü bozmiyalim

• benim kendime yeterince saygım var şuandaki çabamda bundan kaynaklanıyo..anlayana..

• bu kadar gurursuz ve yüzsüz olmamalısın .

0|0
    1|0
    • ne alaka, gurur yapip kaybedeceğine, gururunu ayaklar altına alıp kazanmayı tercih etmeli.

• özgür gümüşsoyun facebook sayfasına girip onun sözlerini kendine uyarlayıp onu unutmaya çalış, bence daha faydalı olacaktır.

0|0
    0|0
  • Ahmet batman... Çok istiyorum okumayı ama alamadım henüz :(

0|0
    0|0
    • bence hemen almalısın :) peki sence nasıl işe yarar mı?

• numarasını sildim.. çok sorunluyum farkındayım :)

• Ortak arkadaşlarınız yok mu al birinden numarasını.

Eğer gerçekten sevmiyorsan boşuna üzmeyin birbirinizi derim ben. Seviyorum diyosan bir şekilde bulursun numarasını. Hiç olmadı 118 servislerinden öğrenirsin :)

• Ortak arkadaşlarınız yok mu al birinden numarasını.

Eğer gerçekten sevmiyorsan boşuna üzmeyin birbirinizi derim ben. Seviyorum diyosan bir şekilde bulursun numarasını. Hiç olmadı 118 servislerinden öğrenirsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...