Yolculuk esnasında bir trafik kazası görseniz ne yaparsınız

yolda gidiyorsunuz önünüzde bir kaza oldu ve siz gördünüz . ilk ne yaparsınız?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• müdahale eder yardım ederim hemen..bırakamam öyle..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• O an ne gerekiyorsa onu yaparim.Görmezden gelip cekip gitmekten baska.

1|0
    0|0
  • Ben şahsen ne yapılcağını bilmiyorsam müdahale etmezdim ki yanlış müdahele sonucu felc olabilir ve kaza geçiren yolda yatan hastayı gelişigüzel yerindende oynatmak olmaz direk 112 acili arardım not(nasıl müdahale olduğunu azçok biliyorum ama yazmam)

0|0
    0|0
  • Yapabılecegım bırsey varsa yaparım ..

0|0
    0|0
  • normalin üstünde seyir halindeysem ve ilk ben gördüysem bir de ben gömçürürüm arkadan o olur

1|0
    0|0
  • e durup napabilecegime bakarım. ambulans gerekiyorsa onu cagırırım ya da ne bileyim.. ne biçim bir soru bu yahuu..

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• link dikat etmek lazım...

0|0
    0|0
  • 112 yi arar sonra yardıma koşarım ama bilinçli olarak ilk yardım bilgim var ambulans gelene kadar kaza yapanı ya da yapanları hayatta tutmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • ben 112 personeliyim sağlıkçıyım ne olursa olsun durur ve müdahale ederim... 112 ararım. triyaj yaparım

0|0
    0|0
  • 110u ararım

1|0
    0|0
  • Bildiğim bir kaç ilk yardim müdahale yollari var onlari uyguladiktan sonra 112 yi ararim.

1|0
    0|0
  • 112 yi arar yardım edeyim derken öldürmemek için olay yerinden uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • söyleyim.ankara kırşehir yolunda elmadagda rampadan aşagıya inen kamyon bende otobüsteyim yanızmdan hızlıya indi ve uçuruma yuvarlandı biz durduk ama hareket ettik hiçte iyi olmadı ama polisti acildi aradık.ama yolcular yetişsin diye kaptan durmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...