Sanal ortamlarda insanları neye istinaden her şekilde yargılayabiliyor bu topluluk ?

Allah aşkına şu sitede biriyle derdi olanın , ne gibi bir derdi olabilir ki ? Ona buna laf söyleyen, arkasından konuşan , gizli gizli bir tarafı yemediği için soru açanların amacı ne ? Niye çekemiyosunuz insanları ? Herkes kendinden sorumlu , şöyle bir ortamda bile sataşmaya çalışmak niye ? Neden umursuyosunuz bu kadar bırakın kim ne derse desin , kim ne yaparsa yapsın vermeyın elalemın nickini o öyle , bu böyle diye ! Sizene arkadaşşşş haaa sananee ..! sen çok mu süpersin ... Haz etmediğin birileri var ise engelle gitsin .. İlla soru acıp , nickini verip bir laf sokacaksanda bunu gizli yapma azcık gtünüz olsun be .. (genelleme yapmıyorum üzerine alınan alınır ) Kimseyi yargılayıp sorgulamak kimseye düşmez ..! İnsanlarla ugrasmayın.. Şurda Allah'ın bir kuluyla derdim yok benim ama görüyorum ki herkes birbirine girecek gibi (erkeklerde görmedım hiç bazı kızlar yapıyo ) noluyo lan size güldürmeyın ınsanı ya bu kadar mı acizsiniz ?

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

• Sanal ortam yalan ortam. Bu kuralı kimse unutmasın burda konuştuklarımın %80 burda kalır. Bazen dengesizliğim tutar. Ama sor bakalım umrumda mı ? Tabiki de hayır.

O değil de, haklısın üye ismi verilerek bişeyler söylemek soru açmak terbiyesizlikten başka birşey değil.

Onlara burdan söyleyeceğim tek şey;

Elinizin, gücünüzün, edebinizin uzanamadığı yere diliniz uzanmasin. Seviyeniz kadar konuşun.

Vesselam.

3|2
    2|1
    • dogru söylüyosun bebişim ama ınsanların çenesı kapanmıyo malesef bugün agzına tıkarsın yarın yıne konusur .. burda herkes sadece kendını tanır , bazıları da bırılerını yanlıs tanıtır .. yazık

• :DD tamam görüsürzz :))

• Görüşürüz :D

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 9

• Açıktan açıktan giydirdiklerim saklı gizli dertlendilerse umrumda değiller biline =(

1|0
    0|0
  • Aynen ya tanımadan yargılıyorlar o yüzden cevap verirken belli başlı sorulara cevap vermeye başladım kendi sorduğum sorularda bile sıkıntı yaşıyorum çok haklısın temel sorun önyargı ve aslında kendi yaşanmışlıklarıyla başkasına saldırı. Herkesi aynı kefeye koymaktır bu of neyse canım yaa böyle işte durum..

0|0
    0|0
    • kımse kımseyı degıstremıyor malesef ama keske ınsanlar ınsan kalmayı becerebılse

• kimseyle konuşmadığım halde atıp tutanlar arkadaşlıktan çıkardım diye cephe alanlar yorumlarımdan gıcık olanlar vs napıyım olamıyorum samimi davranamıyorum elimden gelmiyor ailem ile bile aramda sınır var siz düşünün artık

banane lan başkaları için şekillenmiyoruz en azından

1|0
    1|0
    • aynen bencede mesajlrı acık brakıyorz hanı cıdden bısey yazan olur dıye ınsanlar salak salak seyler pesınde cevap alamayıncada ors** kaşar bütün damgalar bızım .. mecburuz sankı anasını satym

• senden kaptık işi de geç.burada neler dönüyor hala anlamadım.yani yorum yapıp geçiyoruz.neyin derdindeler.hakaret edene de ayy teşekkür diyemeyiz.sürekli üyelik açıyorum diye yediremeyenler var yediler yediler hala doymadılar.

o damgalar üstlerinde oçlarının burada sırf rahatsız olmasın başkaları diye susuyorum açarsam ağzımı kendi s..kendilerine girer.konuşmuyoruz kimse hakkında ama duymuyoruz değil.

• aynen öylee havlasınlarr :)

• Malesef o tarz insanlar her yerde var belli ki bir şeylere kızmışsın sen umursama salla gitsin.

0|1
    0|0
    • benlık bı durum yok bana da yapıyolardı bir ara sallamadım ama sevdıgım arkadslrmla cok ugrasıyolr ozellıkle vardı braz once bı soru görmussundr belkı

• Tahmin ettiğim soruysa gördüm umursamayın konuşur konuşur susarlar ancak.

• odur büyük ıhtımal :)

• bu kişilik bozukluğundan sanırım.

1|0
    0|0
  • kendilerini böyle mutlu ettiklerini sandıkları için böyle davranıyorlar

0|1
    0|0
  • Sen bu kadar takıp neden soru açtın ki? Nick yazıldığında kaldırıyoruz kapanıyor konu.Kimsenin klavyesine engel olunamıyor maalesef.

0|0
    0|0
    • yoo takmadım benımde anlamadıgım o işte nıye yapıyolar bunu

benımle alakalı bir durum degıl baskasına yaptılar amac ne onu merak ettım sadece ...

• ama çamur at izi kalsın derler.Yapılacak bir şey yok.Ben de şahsıma o tip sorularla karşılaştım,bir sürü saçma sapan dedikodu duydum.Üzülüyor insan.Ama pcyi kapatınca geçiyor.Bu kadar takılma.Kimse kimseyi bilemez ama bir fikri vardır iyi ya da kötü.

• öyle tabii .. boş işler

• hepsi klavye delikanlısı .

0|0
    0|0
  • satasarak laf soktugunu sanarak mutluolup burda kendini gercekleştırmeye calısan özentiler çok

0|0
    0|0
    • kendılerını ne sanıyolarsa artık gızlı gızlı ..!

• ama suc bırazda arkadasında.Burası serbest bir platform.gizliden yazanın mesajını cıddıye alıp okursan başedemessınnız

• oyle bı durum yok kımsenın sucuda yok bebişim ciddiye almak degıl mesele , tanımadan ınsanlar hakkında yorum yapılması

Yükleniyor...