Ata'mızın resmine yapılan hakareti gördünüz mü?

Bugün gördüm ve tüylerim diken diken oldu ..

insanlığımdan utandım .. Ülke olarak bu kadar düşücekmiydik ..?

diğer ülkeler bile Atamıza büyük saygı beslerken bizim içimizden insanlar neler yapıyor ..nasıl bu noktaya geldik ..

bu kadarı kabul edilemez bence .. Büyük terbiyesizlik ..

siz ne düşünüyorsunuz ..?

Güncellemeler:
Rte ye sosyal medyada küfür edene 1 yıl hapis cezası geliyormuş !

benim Atamın resmini o hale getirenlere ceza yok mu!

bu nasıl adalet ..?
çok soran olmuş , alın arkadaşlar link

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• 10 Sene daha yaşasaydı ne Amerika, nede İsrail sadece biz vardık.

Tarih Atatürk gibi liderlerle çok dolu evet, örneği çok fazla.

Ama bu millet hiç bir zaman böyle bir lider daha göremeyecek, onun derdine yansın.

bu dünyanın Atatürk'ü çoktur, ama bu milletin Atatürk'ü bir daha olmayacak.

Aziz Atatürk, bu millet yaptıklarını asla unutmayacaktır.

link

2|2
    0|1
    • Ceza geliyormuş değil var. Ama RTE a hakaretten değil.

Devlet Büyüğü ne hakaretten.

O makamda kim olursa olsun aynı kanun işlenir.

• Ya bana uygulanmayan kanunlarla gelmeyin onları herkes biliyor , altta da yazdım resmin sorumluları yargılanmadığı sürece o kanunlara uygulanıyor diyemeyiz

• Şikayet'e bağlı..

link

Buradan erişimi engellerler,

link

Buradanda yasal işlem yapılır..

Ama en etkilisi savcılık özel kalemine gidip yazılı dilekçe ile şikayette bulunmanız

Erkekler Ne Diyor 20

• Burada senin düşüncene katılan bir çok kişi vardır. Peki o Atatürk'ün değil de RTE'nin fotoğrafı olsaydı, bunu soru yaparmıydın ? Bunu hiç sanmıyorum.

2|4
    2|3
    • Atatürk ile rte yi kıyaslayacak kadar kafayı yemedim.

• Atatürk'e küfür edeni görürsen sen de git ve dava aç.

• RTE ne yaptı bu ülke için ?

• Ataturk sağken birşey yapamayanların torunları ölüsüyle tatmin olmaya çalışıyor Bana göre gerçekten güçlü insanlar zayıflar tarafından her zaman saldırıya uğrar. Birşey olacağını sanmıyorum biz bize düşmanız sevseydik birbirimizi Atatürkün yaptıkları boşa gitmezdi

0|1
    0|1
  • Bu saatte g*t kıllarına ağzımı açtırma istersen. Onlarda beyin olsa biraz düşünür şuan müslüman olarak yaşıyorlarsa Atatürk ün sayesinde olduğunu bilir sırf bu yüzden saygı duymasını bilirlerdi.

1|1
    0|2
  • peygamberimizle dalga geçildikten sonra

osmalıya hain denildikten sonra

bayrağı indireni vurdu diye adama adam gibi adama hapis cezası verildikten sonra

kendi ülkemin polisi eşkiya gibi lanse edildikten sonra

bırakta olsun okadar

bir millet tarihini yabancılardan öğrendikten sonra !

2|2
    2|2
  • tayyip'in resmine yapsalar aynı şeyi analarından doğduğuna pişman ederlerdi Atatürk'e yapıldı kimsenin umrunda hepsi ayrı ayrı or*spu çocuğu bunların nasıl bir mantıktır nasıl bir insanlıktır anlamış değilim.

2|2
    1|4
  • Bir şeyden bahsediyorsun keşke hangi resim ne tür bir saygısızlık yapılmış onlardan da bahsetseydin.diğer ülkelerin büyük saygı gösterdiği falan da bir şehir efsanesidir bu arada.

0|1
    0|0
    • Ne amaçlamışlar bu resimle bilmiyorum.Hakaret amaçlı bir resim desem bir insaanın yüzü gözü morarabilir. birini aşağılamak isteyen neden böyle bir şey resmetsin.hakaretten çok mesaj verme amacı taşıyordur belki ama ne mesajı vermeye çalıştıklarını da çözemedim.

• Aman Allah'ım insanlığından utanmış, çok aşağılık bir olay olmuş aman Allah'ım.

Dinlerle dalga geçilirken,

ayetlere küfür edilirken,

peygamberi sübyancı diye suçlarken kendini bilmezler kimse yoktu ortalıkta. Baştaki ince bıyıklıyı herkes eleştiriyor, küfür ediyor onlara hak veriyorsunuz. Fakat Mustafa Kemal'e en ufak eleştiride yaygara koparıyorsunuz. R.T.E yi savunmuyorum fakat çok saçma yasalar var. Bir insanın hayatını derince araştırmak neden yasak ?

1|2
    1|1
    • Ayrıca şu saçma laçkalaşmış baban kimdi bilemezdin veya rahat rahat dinini yaşayamazdın tayfası biraz yandan uzasın. Kaç bin yıllık Türk tarihinde böyle bir olay olmadı olmazdı da. O dönemde o insanlar canlarını gene verirdi. He lider başka olurdu.

Eksiler alınsın.

• Olay yargıya taşınıcak zaten , umarım sorumluları bulunur ..

• Bulunur merak etme.

• Link verseydin keşke...

1|0
    0|0
  • Bahsettigin bu mu ?

link

0|1
    0|1
    • Hepsi oc zaten bu gazetede calisanlarin. Fazil say cezaya carptirildi , nerede hirsiz ahlaksiz varsa hepsi musluman diye. Ama bu gazete dimdik hayatta. Rte anasini mikti ulkenin kina yaksin yobazlar

• Ewt cok fogru diyorsun acaba o yapanlara sormak lazim "sen bu ülkede kimin sayesinde yasıyor ve özgür olabiliyorsun" die isde cahil insanlar ne diceksin

1|0
    0|1
  • faşist yobaz bunlar önceki yıllarda kapatıldılar intikam alıyorlar akılları sıra

2|1
    0|3
    • Sadece gülüyorum yorumlarına. Akp'ye asla oy vermedim vermemde. Aksine tam zıt partiye oy verdim rahat ol yani arkadaşım .

• tmamdır dedım sorun yok zaten oy verme verdırtme de yanı abicm

• Ulusalcı ve kemalist değilim sadece. Akp'den nefret ederim, insanları sömürenlerden nefret ederim. Adam gibi bir parti tez vakitte çıkar inşallah düzelir şu ülke, şu sistem.

• Küstahlık onlarda Büyüklük bizde kalsın..

0|0
    0|0
  • kurabiya aşkına

0|0
    1|0
  • Ben görmedim. Yapan kimse sövmek istemiyorum şimdi. Sonra söverim.

0|0
    0|0
  • Benim atam Fatih Sultan Mehmed Han:)

0|0
    0|0
  • walla biz ölümü öldürdüğümüz için bir problem yok..

0|0
    0|0
  • Semiyolojik bir eleştiri yapılıyor. Sen hakaret nedir bilmiyorsun.

0|0
    0|0
  • link vereydin bizde görürdük

0|0
    0|0
  • kendi başınızı yiyin, buyrun

1|1
    1|4
  • bu adamlar gelmeden önce kimse agzını açamazdı şimdi demedikleri kalmadı.okullardaki resimleri çöpe atıyolar artık

1|0
    0|1
    • İyisi de bu zaten. Herkes eleştiriliyor fakat olay Mustafa Kemal'e gelince neden garipseniyor.

• eleştir arkadaşım eyvallah ama sen kimsinde seni kurtaran adamın resmi okulda yaa sagda solda elinden alıp çöpe atıyosun.ha bu ülkeyi yobaz yapacaksan o zaman sana derim benim kadar şeriatı isteyuen bulamazsın.varmısın benim gibi düşünmeye.yoksan cevap verme bence

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...