Sınıfıdaki çocuğun bana ilgisi olup olmadığını nasıl anlarım?

sınıfıdaki çocuğun bana ilgisi olup olmadığını nasıl anlarım?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• genel hareket durumuna bak bir de sana karsı olan hareketlerine bak eger arada bir fark görüyosan olumlu anlamda yani sana karsı ufakta olsa birseyler hissediyor diyebilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sor nolacak ben senden hoşlanıyorum sende bir durum var mı bir hareketlenme bir sıkıntı var mı de nolacak yahu incileriniz dökülmez ya olayları bu kadar komplike hale getiriyosunuz bir net olsa herkes ne kadar rahat edecez

0|1
    0|0
  • Brnimde basima geldi konuskan olmadigimdan yanimda oturan kizi ayarlayamadim.yani demem oki kinuskan birimidir onundemi oturur atkandami oturur sana bakma sansi varmi nasil bakar senle hic konustumu konustuysa ne dedi

0|0
    0|0
  • senin gözlerine bakıyorsa

0|0
    0|0
  • Önünde silgini yere düsür senden önce alip sana veriyosa ilgisi yoktur seninle

0|0
    0|0
  • gözler kalbin aynası gözlerinin derinliğinde kaybolmalısın yüreğinin derinliklerine süzülmelisin...

0|0
    0|0
  • sana bakmıyorsa senle konuşmuyorsa yuzune gülmüyosa umrunda deglsen ilgisi vardır

0|0
    0|0
  • bi göz kırp 2 g*tunu kıvır nasıl ılgısını cekersın he :)

0|0
    0|0
  • cevrende 4 tur atıyosa ya da baksıalrını yakalıyosan sureklı senle ugrasmaya calısıyosa :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benimde öyle bir durumum var banzen çok yakınız gemelde hep yakınızda mesela çok bakışıyoruz o başka kzın yanında giderse ben yanından ayrılıyorum oda anlıyo ben erkeklerin yanına gidince bana bakıyoo sürekli hoşlanıomu ne yapıyo anlamıyorum çunku bazen çocuk oluyo yanımdaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...