• Sor
  • Bence

İki haftada bir arayan erkeğe nasıl davranmalıyım?

Ya beni niye az arıyorsun diye kapris yapsam benden soğur mu?...Yoksa umurumda değilmiş gibi mi davranayım?

En İyi Görüş

• burcu tekmeyi bas şuna ya başka erkekmi yok dünyada neden kendini bu kadar hırpalıyorsun

• çok hoşsun ya..seviyorum onu..bide yatakdada iyi vazgeçemiyorum..o benim hayatımın demirbaşı..ona davrandığımı başka erkeklere yapmam..

• Öncekileri Göster
    • ah bu kadın erkek ilişkileri- iki cins de kendilerini yıpratan bir kişinin acısını başka bir karşı cinsten çıkarıyor bu döngü giderek güvensiz insalar ve çıkmaz yaratıyor.

• öyle malesef...bazen gereksiz konulara takılıoyoruzzz..

Erkekler Ne Diyor 12

• Ya nedir bu ? Sevgi mi nedir seni ona baglayan2 hafta nedir ya.. amacınız ne sizin? 2 haftada 1 ne demek cözemedim.Başkası var ve onunla mı devam ediyor birden fazla kişiyle cıkmak mı?Sen kendine eziyet ediyorsun bence.Umrunda olmazsa ilişkinin anlamı var mı?Ya da şunu cevaplamalısın önce... Aradıgın ne?

• seviyorum onu.

• Acı cekmek sevmek degildir. Sevgine karşılık alamıyorsan da pilatoniksin sadece. gereksiz zaman kaybı işte. Sevmek bu mu ? o seni sevmiyorsa seviyorum desen de boşa degil mi?

• bak işte bu adam , senin tam o tek gecelik iliski yasayacagın adam. sana yapısmaz, tekrarını istemez. Zaten az ariyor. Budur:)Kapris yapma! Adamın bilinclatında "sorunlu kadın, bana kaprisiyle daraltı veren kadın" imajı yaratma kendi elinle. aksine hep huzur vermeye calis, huzur ve güzel cinsellik ve iyi bir arkadaslık sunan kadınla her zaman ilişkisini sıcak tutar bir erkek.

• sağol..sen baya deneyimlisin..fikirlerini beğendim..

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim..sanırım kıskanıyor..tabi kendi bana ulaşamıyor.başkalarıyla olmama engelde olamaz..bari yap deyimde yapma dediğim halde yaparsa kendini kötü hissetmemek için..sağol arkadaşım..

• rica ederim. bu konu kapsamlı bir konu. daha once benzer düsüncelerimi daha ayrıntılı yazdım. iki insanın birbirini kısıtlamadan oldugu gibi kabul etmesi, hislerini arzularını sanki yokmus gibi gostermeden gayet acık sekilde iletisim kurarak iliski yurutmesi müthis bir ozgurluk. Bunu farkedenler var benim gibi:)

• Askerdeyse normal karşılamalısın

• askerde..unutmadınmı yaamma hafıza var sizdedeee

• Öncekileri Göster
    • Teşkkür ederim :)

• rica ilişki uzmanı arkadaşımmm...

• burcum bunların hepsini aynı erkek mi yapıyor:)

• evet:(

• Öncekileri Göster
    • bende elletirim ama göstermem..iyi anlaşcazzzz

• bana uyar:))

• ara yüzüne söyle, yeterince ilgilenmediğin için senden ayrılıyorum de..

• deveye hendek atlatırım daha iyi bunu ona söyleyeceğime:))

• neden soruyosun ki o zaman? :))

• ya ayırlayımmı demiyorum..kapris yapayımmı dedimm

• Askerden gelene kadar bekle gelsin biraz sivile alışsın 1 ay falan kadar sonra aynı ise şutla gitsin. İyi sevgili bulmak zor yatakta iyi adam bulmak daha kolay.

• süpersin ya..

• bence iyi davranmalısın

• öyle yapayım..yazık dimiii

• tek yapman gereken bi süre aramaman ve aradığında da duymamış gibi yap ve mesela Ali ile konuşuyodum de ..ayarla bişey amaç kıskanıyo mu kıskanmıyo mu onu görmek..ki kıskanırsa o an triplere girer sen alttan alırsın ve onu bi koorku basar kız elden gidiyo diye...daha çok ilgilenir..yok kıskanmıyosa bitmiştir arkadaşım o iş:))

• hım..anladım..dedimki buna sen ordyken başkalarıylamı beraber olayım..ne halin varsa gör...git başkalarına dedi...ya bu beni kıskanmıyormu...bi erkek bunu nasıl söyler..

• onla ilişkini bitir arkadaşım :) kuaföre git güzelleş , seksi bişeyler giy ve doğru , kültürlü erkeğin sana gelmesini bekle gereksizlerle de uğraşma :)

• Bir dakika başka biri arıyor de,Sonra arıyan kişiyle uzun süre konuş.Tekrar erkek arkadaşına dön veNerede kalmıştık de ?Seni seviyorsa patlamalar yaşayacaktır, ama belkide o seni kullanıyordur ?

• bunu denicem bana mantıklı geldi..

• sana bişey sorayımmı

• bu kadar sık arama ben meşğul bir insanım de,bakalım ne oluyor..ihtimaller,ya aklı başına gelir daha sık arar yada ohhbee kurtuldum 2 haftaya bir bu eziyetten...senin tercihinin hangisi olduğu belli..

• bunu dersem hiç aramaz:)

• sende aradıgında ıkı telefonda bırınde cevap ver ;)

• oda iyiymişde...ben dayanamamki..o zaman ayda 1 kez konuşmuş oluruz..ayrılalım daha iyi:))

• Öncekileri Göster
    • sende öylesin canım benim..kıskanmaaa

• cok tskr edıyorum teveccuhunuz kucuk hnm ;)

• benim çok bir deneyimim yok kadınlarla iligili ama birini bulsam bende öyle yaparım cok sıkıpta kaçır mıyım diye 2 hafta da 1 ararım heralde ama aklımdanda cıkmaz

• hım aynı benimkine benziyorsun..

• Öncekileri Göster
    • acele etmiyim mi 5 yıldır acele etmiyorum da noluyor oldugum yerde sayıyorum gencligim tüknendi. karar verdim artık saldırgan olcam

• kızlar, sert umursamaz erkeklerden hoşlanıyor kardeş tavsiye ederim öyle davranmanı :))

Kızlar Ne Diyor 6

• açık açık konuş duygularını bilsin

• Sen aramayi dene ?

• bence soğuk davran cevap bile verme yokmuş gibi davran

• senden soğumasını mı düşünüyorsun bu durumda ? zaten seni 2 haftada bir arayan biri senden soğumustr canm ya. ölümüne kaprsini yap valla için rahatlasın sennde.

• bence terk etmelisin..2 hafta ne demek ya.. hayatını yaşıyor sıkılınca seni arıyor

• Az bir zaman kalmış ayrılığa.Bu hem senin hem için hemde onun için köprüden önce son çıkış...
      İyi yolculuklar

• Öncekileri Göster
    • aman..huylu huyundan vazgeçmez...

• Valla ben boş bırakmam

Yükleniyor...