İki haftada bir arayan erkeğe nasıl davranmalıyım?

Ya beni niye az arıyorsun diye kapris yapsam benden soğur mu?...Yoksa umurumda değilmiş gibi mi davranayım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• burcu tekmeyi bas şuna ya başka erkekmi yok dünyada neden kendini bu kadar hırpalıyorsun

• öyle malesef...bazen gereksiz konulara takılıoyoruzzz..

• ah bu kadın erkek ilişkileri- iki cins de kendilerini yıpratan bir kişinin acısını başka bir karşı cinsten çıkarıyor bu döngü giderek güvensiz insalar ve çıkmaz yaratıyor.

• aynen onu yapcam..bulunmaz hint kumaşı değil ya dimi...sağol canım benimmm

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 12

• bak işte bu adam , senin tam o tek gecelik iliski yasayacagın adam. sana yapısmaz, tekrarını istemez. Zaten az ariyor. Budur:)Kapris yapma! Adamın bilinclatında "sorunlu kadın, bana kaprisiyle daraltı veren kadın" imajı yaratma kendi elinle. aksine hep huzur vermeye calis, huzur ve güzel cinsellik ve iyi bir arkadaslık sunan kadınla her zaman ilişkisini sıcak tutar bir erkek.

• rica ederim. bu konu kapsamlı bir konu. daha once benzer düsüncelerimi daha ayrıntılı yazdım. iki insanın birbirini kısıtlamadan oldugu gibi kabul etmesi, hislerini arzularını sanki yokmus gibi gostermeden gayet acık sekilde iletisim kurarak iliski yurutmesi müthis bir ozgurluk. Bunu farkedenler var benim gibi:)

• teşekkür ederim..sanırım kıskanıyor..tabi kendi bana ulaşamıyor.başkalarıyla olmama engelde olamaz..bari yap deyimde yapma dediğim halde yaparsa kendini kötü hissetmemek için..sağol arkadaşım..

• Kıskançlık biraz askerde olmasıyla ilgili. Elbette özgürlükten yana bir beyni var bu arkadaşın ama onu kaldırabilecek olgunlukta degil bence. Yani o askerdeyken senin ona ait olamayacagını bilmek onu sinirlendiriyor
      Şimdi olsa baskasıyla yat der yine fakat yatmayacagını düsündügü icin (cunku kendine guveniyor) rahat...Her durumda yat der. Kendine ozgurluk saglamak icin. Ama askerde olunca eli ayagı baglı olacak ve sen seks yaparken o nobet tutuyor olacak..bozuluyor tabi:) Tamamen egosal durum

• Öncekileri Göster
  • tek yapman gereken bi süre aramaman ve aradığında da duymamış gibi yap ve mesela Ali ile konuşuyodum de ..ayarla bişey amaç kıskanıyo mu kıskanmıyo mu onu görmek..ki kıskanırsa o an triplere girer sen alttan alırsın ve onu bi koorku basar kız elden gidiyo diye...daha çok ilgilenir..yok kıskanmıyosa bitmiştir arkadaşım o iş:))

• onla ilişkini bitir arkadaşım :) kuaföre git güzelleş , seksi bişeyler giy ve doğru , kültürlü erkeğin sana gelmesini bekle gereksizlerle de uğraşma :)

• hım..anladım..dedimki buna sen ordyken başkalarıylamı beraber olayım..ne halin varsa gör...git başkalarına dedi...ya bu beni kıskanmıyormu...bi erkek bunu nasıl söyler..

• Bir dakika başka biri arıyor de,Sonra arıyan kişiyle uzun süre konuş.Tekrar erkek arkadaşına dön veNerede kalmıştık de ?Seni seviyorsa patlamalar yaşayacaktır, ama belkide o seni kullanıyordur ?

• sana bişey sorayımmı

• bunu denicem bana mantıklı geldi..

• bu kadar sık arama ben meşğul bir insanım de,bakalım ne oluyor..ihtimaller,ya aklı başına gelir daha sık arar yada ohhbee kurtuldum 2 haftaya bir bu eziyetten...senin tercihinin hangisi olduğu belli..

• bunu dersem hiç aramaz:)

• burcum bunların hepsini aynı erkek mi yapıyor:)

• bana uyar:))

• bende elletirim ama göstermem..iyi anlaşcazzzz

• ayrıca gösteririm ama elletmem:) özele geçelim neysse:)

• Öncekileri Göster
  • Ya nedir bu ? Sevgi mi nedir seni ona baglayan2 hafta nedir ya.. amacınız ne sizin? 2 haftada 1 ne demek cözemedim.Başkası var ve onunla mı devam ediyor birden fazla kişiyle cıkmak mı?Sen kendine eziyet ediyorsun bence.Umrunda olmazsa ilişkinin anlamı var mı?Ya da şunu cevaplamalısın önce... Aradıgın ne?

• Acı cekmek sevmek degildir. Sevgine karşılık alamıyorsan da pilatoniksin sadece. gereksiz zaman kaybı işte. Sevmek bu mu ? o seni sevmiyorsa seviyorum desen de boşa degil mi?

• seviyorum onu.

• ara yüzüne söyle, yeterince ilgilenmediğin için senden ayrılıyorum de..

• ya ayırlayımmı demiyorum..kapris yapayımmı dedimm

• neden soruyosun ki o zaman? :))

• deveye hendek atlatırım daha iyi bunu ona söyleyeceğime:))

• sende aradıgında ıkı telefonda bırınde cevap ver ;)

• cok tskr edıyorum teveccuhunuz kucuk hnm ;)

• sende öylesin canım benim..kıskanmaaa

• biz neyız burda yaa kıskandım valla ;)

• Öncekileri Göster
  • Askerden gelene kadar bekle gelsin biraz sivile alışsın 1 ay falan kadar sonra aynı ise şutla gitsin. İyi sevgili bulmak zor yatakta iyi adam bulmak daha kolay.

• süpersin ya..

• benim çok bir deneyimim yok kadınlarla iligili ama birini bulsam bende öyle yaparım cok sıkıpta kaçır mıyım diye 2 hafta da 1 ararım heralde ama aklımdanda cıkmaz

• kızlar, sert umursamaz erkeklerden hoşlanıyor kardeş tavsiye ederim öyle davranmanı :))

• acele etmiyim mi 5 yıldır acele etmiyorum da noluyor oldugum yerde sayıyorum gencligim tüknendi. karar verdim artık saldırgan olcam

• vicdanla ne alakası varki...acele etmeee

• Öncekileri Göster
  • bence iyi davranmalısın

• öyle yapayım..yazık dimiii

• Askerdeyse normal karşılamalısın

• rica ilişki uzmanı arkadaşımmm...

• Teşkkür ederim :)

• komiksinnn

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• açık açık konuş duygularını bilsin

• bence soğuk davran cevap bile verme yokmuş gibi davran

• Sen aramayi dene ?

• senden soğumasını mı düşünüyorsun bu durumda ? zaten seni 2 haftada bir arayan biri senden soğumustr canm ya. ölümüne kaprsini yap valla için rahatlasın sennde.

• bence terk etmelisin..2 hafta ne demek ya.. hayatını yaşıyor sıkılınca seni arıyor

• Valla ben boş bırakmam

• aman..huylu huyundan vazgeçmez...

• tabikide ama senide buna sığınıp ihmal etmemesi gerek

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...