Haksızlık karşısında tek başınıza savaş verdiniz mi hiç?

İnsanların geneli güce tapar. güç delisidir.güçlüden yanadır.güçlü eğer haksızsa yine de sesini çıkarmaz; ama bazı insanlar ise belki hertürlü hakarete,iftiraya maruz kalsa bile bildiğinden şaşmaz,onlar için önemli olan güçlüler değil,haktır.Evet siz nasıl bir insansınız arkadaşlar, bazı durumlarda tek başınıza mücadele edecek kadar gözükara mısınız?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok savas vermeyi denedim fakat insanlar haklinin degil Güçlünun yaninda olmayi tercih ediyorlar aslinda onlarda hakli bu kadar adalet yoksunu ulkede yetisip adaletten bahsetmek tuhaf olur.

0|0
    0|0
    • benim gibi düşünüyosun sende..boş zmnlarında neler yapsın al sana eksta bir soru daha?

• Hak hukuk adalet ve sonrasinda bos zaman ? Anlam veremedim de.

• ya söylesen ölür müsün.söylemeyedebilirsin .sadece biraz muhabbet..

Kızlar Ne Diyor 2

• Haksızlığı hiç sevmem tek başıma da mücadele ederim ne gerekiyorsa yaparım.

0|0
    0|0
  • Tek başıma mücadele ettim hatta onlar için savaştığım kişilerin hakaretine maruz kaldım.Zordu geçti gitti.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bölümüm gereği ileride başkalarının hakkını korumam, savunmam gerekiyor, geçen gün kendi hakkımı savunmak zorunda kaldım ve başarılı oldum. Fakat ileride benimle birlikte aynı mesleği yapacak yakın arkadaşımın böyle bir durumda boş verirdim demesi beni şaşırttı ve çok kızdırdı. Boş vermemek lazım, haksızlığa tahammülüm yok asla.

0|0
    0|0
  • evet milletin hakkını koruyacak v eişten atılacak kadar hakkımı ya da milletin hakkını korurum ama sonra bir bakmışsın onlar hala çalışıyo sen işten çımışsın.

0|0
    0|0
    • gerçekten işten mi çıktın kardeş ne işiydi?

• helaaaaaal.koy g.tlerine rahvan gitsin..adamsın..

• öyle çok oldu.kozmetiktede çalıştım.bebenin biri gelmiş benden tercübeli ama bir görmelisin milletin içinde lan lun deyip duruyo kaldır şu koliyi indir şunu lan zaten yapıyorum hayvan niye ezmeye çalışıyosun ki insanı.öyle bir dövdüm ki agzından kan getirdim.patronda senle olmaz diyo kovacaktı.dedim ki insanları ezdirmek hoşuna gidiyosa ben giderim sen beni kovamazsın dedim çeketimi aldım çıktım

• Şu an veriyorum tek başıma çok yorucu ve yıpratıcı

İnat ettim

Başkaları için tabiki bencil olmayı öğrencem yaslaninca...

0|0
    0|0
Yükleniyor...