Sevgilisiniz veya nişanlı, evlenmeyi düşünüyorsunuz ama o trafik kazası geçiriyor. Ne yapardınız?

Ama O trafik kazası geçiriyor ve sakat kalıyor. hayatının geri kalanını kuadripleji olarak devam ediyor. Onun yanında mı olurdunuz yoksa onu bu trajedık hayatında yalnız mı bırakırdınız? veya ne yapardınız?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• İlk aşama adına gerçekten zor bir soru...

Eğer bırakırsam; hayat yolunda her şeye rağmen yürüyebileceğime inanmadığım bir insan ile beraberlik kurduğumu ispatlamış olurum, "hayatıma aldığım ve hayatına girdiğim" insanı kötü gününde yapayalnız bırakabilecek kadar az seviyormuşum demek, öyle ise niçin onunla beraberdim başından beri... Niçin bu zaman israfına ortak oldum... Bu seçim, kendime edebileceğim en büyük saygısızlıklardan biri olur... Ne şahsımı iyi tanımışımdır, ne karakterimi, ne de ideallerimi...

Gerektiğinde; "yokluğunda zor durumda kalabileceğim bir uzvumu" dahi paylaşabileceğime inanıyorum onunla, en azından bunu yapabilmeyi istiyorum... O, bana pırıl pırıl kalbini sunmuş; biz de bir söz vermişiz birbirimize, birbirlerini tamamlayan birer yapboz parçasıyız demişiz, oyunumuzda bir aksaklık meydana geldi diye onu bitirecek miyiz... Hangimizin imkânı elinde ise, o bu eksikliği tâmir edecek...

Sevgi; bir şeyler için değil, bir şeylere rağmendir...

İkimiz, ya elimizden gelenin en iyisini oynamalıyız, ya da oyundan çıkmalıyız...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yalan yok sakat adamı bırakırım.

1|0
    0|1
  • büyük konuşmak istemem, hayatın ne getireceği belli olmaz ama vazgeçmezdim sanıyorum.

0|0
    0|0
  • sevgiliysek bırakabilirim ama eğer nişanlımsa asla bırakmam

0|0
    0|0
  • Tabiri caizse dandik sevgilerden bahsetmiyorsak şayet;

Kirildiysa eli, eli olurum.

Ayağı sakatsa ayağı olurum.

Zaten sevgi bunları gerektirmez mi?

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bırakmak hoş değil , sonraki evleneceğinden de genetik sorunla bebek dunyaya gelmeyeceğini de asla bilemezsin.

Zaten o bırakır

0|0
    0|0
Yükleniyor...