Yüz kası, gülme egzersizi yapan var mı?

ben 1-2 hafta yaptım gamzeler falan belirginleşti ama çenemde bi acayip şekiller çıkmaya başladı tavsiye etmem yapıyosanız bırakın

• Yapıyorum
    49% (23)43% (3)48% (26)Oy Ver
  • Yapmıyorum
    51% (24)57% (4)52% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • gıdık ıçın egzersız yapmıstım etkısını gordum ben sahsen gülmek ıçın yapmadım zaten yeterınce normal guluyorum

0|0
    0|0
    • gülme egzersizi derken 30 sn gülmüş şeklinde durmayı kastediyom yanaklar için. bende güzel gülerim yani

• dediğini pek anlıyamadım da 30 sn gülmüş şekilde duruyosun sonra yüzündeki kasları zorladığın için acıyo kaslar ve gelişiyo. egzersizle aynı mantık yani

• dıyorumkı sımdı 30 sanıye kaslarızorlayarak gulersek dudak cevresınde kırısıklık olur bu kanıtlanmıs bısey zaten

• Yapmıyorum ben

0|0
    0|0
  • Yapmama gerek yok ota b*ka gülen biriyim zaten.

1|0
    0|0
  • Yapmıyorum yapmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum

0|0
    0|0
  • A) Yapiyorum

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum, zararlı.

0|0
    0|0

• Yapmıyorum

0|0
    0|0
  • yapmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yapmıyorum. gamzelerim var hem de doğuştan hemde 2 yanağımda hem de çok belirgin.

hava atmak gibi oldu ama nese.

0|0
    0|0
  • hıc yapmadım yaa o ney

0|0
    0|0
  • ben yapmıyorum ama arkadaşlarım benim sayemde diyaframları patlayacak hale geliyor ...

0|0
    0|0
  • Soğuk havalarda evet :) yüz felcinemi yakalanak :)

çenede ne şekli çıkabilir ki :S

0|0
    0|0
    • gülünce yanak kırışır çizgi olurya çeneye kadar uzadı ve çenede kenarlara doğru bükülüyo o çizgi bi acayip görüntü oluştu

• :))) bilinçsiz yapılan şeyler ne konuda olursa olsun zararlıymış demekki :D

• b dedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...