Benden hoşlandığını düşünüyorum

bir kız var kursta yeni tanıştık 3 hafta oldu tanışalı böyle denk geldigimiz zaman göz göze geliyoruz baya bakıyo bana evlerimiz aynı mevkide beraber gidiyoruz baya muhabbet ediyoruz ama ben açılamıyorum işte böyle bir sorunum var birde derste telefonuna bakıyo ara sıra acaba arkadaşı var mıdiye şüphe ediyorum benden hoslandıgını düsünüyorum ama bende iş yok işte napacam ya akıl verin bana yardımcı olun :/ :/

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bak kardeşim biraz muhabbet arasında sokuştur sevgilisi ya da hoşlandığı var mıde sonra biraz samimi konuşmaya başla karşılık alabilirsen sana bişey sormak istiyorum umarım anlamışsındır sorıyımmı de onun cevabıma göre şekillen :)

0|1
    0|0
    • sormasına sorarımda neden sordun diye soracak eminim apışıp kalcam ozaman, biraz garip bir kız bide cok konustugumu söylüyo bnde rhatsz olup olmadıgını sordm en son olumlu cevap verdi terslemesinden korkuyorum alışık degiliz abi napalım eyvallah yinede ilgilendigin için :)

• kendi pişman olur gerçi herkeze yavşıyo gibi bir hal var agız yapan kapar kızı öyle bir tip yani ben direk nakavt :D

• Umarım laf yapar :)

Yükleniyor...