Bir erkek bir kızdan niçin kaçar? Kaçan kovalanır mı?

Kaç kaç kaç kaç ....bir erkek bir kızdan niçin kaçar; gözlerini kaçırır cevap şıklarınızı bekliyorum

0|0
1136

En İyi Erkek Görüşü

• Aşırı utangaç ve çok heyecanlı birisi. Ona baktığın an midesinden beynine hızlı ve sert bir biçimde bıçak yermiş gibi hisseder ve derin bir nefes alıp verir. Bu his onun böyle yapmasına sebep olur.

0|4
    0|0
    • peki açılması için karşı tarafın verebilecekleri nelerdir bu heyecanı yenmesi için

• iyiymiş yaa cevaplarını beğendim :) teşekkür ederim

• Rica ederim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

• bır erkek kızdan kacar ve bunu kacan kovalanır taktıgı ıcın yapıyosa bılkı o erkek sevmıyodur . skor ıcın oynuyordur. gecrekten cekıngen ve utandıgı ıcıcn sana yaklaamıyorsa dılkı o cocuk ıyı kalplı ve suzel hısler beslıyordu. senın anlayacagın ozguve n sahıbı azı laf yapan p.c yerıne dıgerını tercıh et belkı dıgerı kadar yol yordam bılmıyodur ama en azından dıgerı gıbı duduk ve karaktersız degıldır.

0|0
    0|0
  • bak arkadaşım onu iyi gözlemle daha yakın ol mesaj at ardından yanında ol bir iletişimsizlik mevcut belli zaten o rahatlığı ver ona

0|0
    0|0
  • kaçmak ayrı gözlerini kaçırmak ayrı, kaçıyorsa istemiyor büyük ihtimal, ama gözlerini kaçırıyorsa o kişiden hoşlanıyor ama bilmesini istemiyor demek olabilir

1|0
    0|0
  • sevmiyordur

utangaçtır

kararsızdır

bunlardan biri olabilir

0|0
    0|0
  • kaçan kovalanmaz, sadece yanıldığını öğrenmek için zor yolu seçmiş olur.

0|1
    0|0
  • seviyordur,korkuyordur,cesareti yoktur,açıldığı zaman olumlu yanıt alamayacağını düşünüyordur.(sevmese kaçmaz direk tersler bence)

0|0
    0|0
  • aşıktır ya da utanıyodur

0|0
    0|0
  • daha önce kaçmadım, o yüzden bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Duymak istediğin ne

0|0
    0|0
  • aşırı utangaç ve çekingen bence

0|0
    0|0
  • kaçan kovalanıyoda hiç kaçamadım amk

0|0
    0|0
  • ağır çekimde kaçarsan yakalanırsın hızlı ve öfkeli kaç:)

0|0
    0|0
  • Altını ıslatıyordur kız arkadaşı erkekte öğrenmiştir birde muşamba bezle bezleniyordur geceleri annesi bağlıyordur erkekte bunu öğrenince biranda neye uğradığını şaşırmıştır:)) şaka tabi ya bir sürü sebeb vardır yani.

0|0
    0|0
  • kız kaşınıyor bence illa erkeğe yazıcak yaw işimi yok o kızın başka şeylerle uğraşsın derslerine baksın dünya tersine döndü artık bize neden denk gelmiyor böyle kovalayn kızlar

0|0
    0|1
    • kız kovalamıyor aynı apartmanda komşular apartmanda ikisi hariç herkesin birbiriyle bir iletişimi var ama apartman girişinde karşılaşacak olsak ben apartmana girene kadar girmiyor merdiven de karşılaştıklarında hemen hızla eve gidiyor geçenlerde göz göze geldik hemen kaçırdı aslında ben bakamazdım bile ama o gün cesaretim yerindeydi normal evine girsin çıksın ben olunca niye ters şekilde davranıyor kaçıyor takıldığım konu bu

• istemıyodur yahu :D illa altında bişey aramayın kızlar :D olay bu kadar basit :D

0|0
    0|0
  • Aynen kaçan kovalanır ama bir türlü yakalanmaz.

0|0
    0|0
  • * utancından / edebinden

* hoşlanmadığı kızdır

* bakması için bir sebebi olmadığı için

0|0
    0|0
  • kezban demekki

0|0
    0|0
  • istemediği için kaçar yoksa gaydır

0|0
    0|0
  • kız çirkindir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 11

• Kaçan, kaçırır.

Bende ki yeri budur.

0|0
    1|2
  • kaçan kovalanır deyimine hiç katılmam ben

kızın da erkeğin de mücadele edeceği sana geleceği varsa gelir bu kadar basit

0|0
    0|0
  • İstemiyodur

0|0
    0|0
  • seni sevmiyodur sen kovalıyosun kovalama zararlı sen çıkarsın ummadığın anda çaresiz kalırsa seni kullanır

0|0
    0|0
  • Kendi bünyesinde belirlediği kıçı kırık bir strateji.

Aşk, sevgi bu yüzden yok oluyor zaten. Kimse olduğu gibi görünmüyor, duygularını açmıyor..

0|0
    0|0
  • kovaladığı başka bir kız vardır.

0|0
    0|0
  • belkide sadece kaçmak için kaçıyodur .. bazen zorlamamak lazım

0|0
    0|0
    • Altını ıslatıyordur kız arkadaşı erkekte öğrenmiştir birde muşamba bezle bezleniyordur geceleri annesi bağlıyordur erkekte bunu öğrenince biranda neye uğradığını şaşırmıştır:) şaka tabi.

• kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş :(

0|0
    0|0
  • aşık olmaktan korkuyorsa da o kızdan kaçar :)

0|0
    0|0
  • ilgilenmiosa kaçar. ilgileniosa gelir. çok nettt. başka bir cevap arama. kendini de kandırma sadece üzülürsün. bizzat tecrübe ettim..

0|0
    0|0
  • Kozin pesinde oldugunu anlamistir istemiyordur ya da havalara girmistir

0|0
    0|0
Yükleniyor...