Eski sevgiliniz gerçekten geçmişte bıraktınız mı

Eski sevgilinizin fotoğraflarına hala bakıyor musunuz?

Ya da uzun zaman karşınıza çıkmayıp birden fotoğrafını gördüğünüz oldu mu? Ne hissettiniz..

Hala içinizde bir sızı hissediyor musunuz az da olsa.. Kendinizi kandırdığınızı düşündüğünüz oluyor mu

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• her gün görmeme rağmen hiç umrumda bile değil artık benim. canımdan çok sevdiğim canım sevgilim var artık.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bıraktım iyi kide bırakmışım ..dünya da hakkımı helal ettim ki ahirette bile karşıma çıkmasın helallik için..

0|0
    0|0
  • bazen düşünüyorum aslında kendimi kandırdığımı ama hiçbir faydası yok geri dönse bile yok çünkü bir kere olmayan ilişkinin bir daha olma ihtimali düşük bence üzülmek boşuna yani

0|0
    0|0
  • Bıraktım ve arkadaşız. İmkansız değil. "Eski sevgiliden dost olmaz" diye düşünüyorsanız hala içinizde birşey var demektir bu bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • ayrıldık, aradan 1 sene geçti ve şimdi arkadaşız. Ama yinede boş değilim. Gel dese hemen giderim..

0|0
    0|0
  • gizli kullanıcı, bende hala resimleri var ve hergün düzenli bakarım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bir daha geri gelmemek üzere geçmişte bıraktım hergün görüyorum onu ama umrumda bile değil çünkü artık kalbiminin başka bir sahibi var

0|1
    0|0
  • kalbim sizliyo abeee :D ne yapmaya calisiyosun sen? ne guzel keyfim yerindeydi iste ^_^

0|0
    0|0
  • Bırakmasaydım eski olmazdı zaten:)

0|0
    0|1
Yükleniyor...