Ilişki de boyut atlamak

2 yıllık bir ilişkim var ve uzaktayiz. Dolayısıyla telefonla sadece görüşebiliyoruz 2 -3 ayda bir yüz yüze görüşebiliyoruz. Eskiden sık sık telefonla arardi(nerdeyse saat başı) uzun uzun muhabbet ederdi. Sımdı az arıyo az konuşuyo. Adam gibi muhabbet etmiyo. Aramızda soğukluk ta yok. Niye böyle yapıyorsun diyorum biz level atladık artık diyo. Bu tür şeyleri problem etmemeliymisim. bir konu acipta adam gibi konuşmuyo gerçi çok konuşmayı sevmezde. Bu kadar değil di. Sizce niye böyle yapıyo herşey köprüyü geçene kadar mi yani

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynı yolu beraber yürüdüğümüzü sandığımız insanlar, aslında bize sadece gidecekleri yere kadar eşlik ediyor.Seni seviyorum cümlesi anonim olmuş bu zamanda ne söyleyeni belli ne söyleneni...

0|0
    0|0
  • artık ılıskıyı 3 boyutludan 4 boyutluya getırmelısınız

0|0
    0|0
    • insan seviyorsa sürekli söylemeli bence. Çünkü kulaklar bunu duymak, yürekte hissetmek istiyo. Ama içten gelerek olmalı laf olsun diye değil

• öğretmenim atanamadım. Aynen dışarda görüşcez diye kendini çokta zorlamıyo zaten.

• ınsallah en de en kısa surede atanırsın da... gelecege daha emın adımlarla yurursunuz...

gelınce bır otelde kalacak kadar parada mı bulamıyor yahu

Kızlar Ne Diyor 2

• yok her şey başkasını bulana kadar acı ama gerçek uzaklık denen illet bunu getiriyo

0|0
    0|0
    • biri yokta ışte erkek milleti uzaktaysan önce kendi hayatı sonra sen geliyorsun ama ne yapabilirim bilmiyorum

• sanırım sıkılganlık baş göstermiş Allah yardımcın olsun umarım düzelir

• umarım benim sevgilimde böyle yapmaz benimkide uzaktan

0|0
    0|0
    • çok uzarsa yapabilir. Biz hiç yakında olamadık. Uzatmamak lazım bu süreyi

Yükleniyor...