Eski sevgiliye yardım etmek?

6 ay birlikte olduğunuz sonra kötü bir şekilde ayrıldınız ve uğruna üzüldüğünüz bir eski sevgiliniz var. Ama nerdeyse 1 yıl önce ayrılmanıza rağmen o sizi sürekli aradı mesaj attı. Ne derseniz diyin sizi aramaktan halinizi hatrınızı sormaktan ve kimseye anlatmadığı dertlerini, özellerini anlatmaktan vazgeçmedi. Sizde ne derseniz diyin sizi yine arıcağını bildiğiniz için artık terslemek kovmak yerine sıradan biriymiş gibi konuşur dertleşir oldunuz ama asla buluşmadınız. Şimdi sorum şu bu eski sevgilinizin maddi bir sorunu var sizden para istemedi. sadece anlattı durumu. 100 lira kadar bir paraya ihtiyacı var bulamıyor ve kendini çok üzüyor. Yollarmıydınız?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yolla bence hatta bu daha iyi bile olur çünkü muhabbete para dahil oldu mu artık o sevgililikten çıkar arkadaş muhabbetine döner yani güzel açıklayamamış olabilirim ama anladın sen işte borç para verme falan bunlar hep arkadaş muhabbetleri, bir nevi üstü kapalı bir şekilde resmileştirmiş oluyosunuz sadece arkadaş olduğunuzu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 100 lira para mı? sevgilin ilkokuldamı okuyo

0|0
    0|0
  • değil eski sevgilim düşmanım bile olsa yardım ederim çünkü düşene bir daha vurmak değil onu elinden tutup kaldırmak gerekir tabiki yardım ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• zikerim yine de yardım etmem.o paraları rulo yapar kıçına sokarım.niye saf saf davranıyounuz.

0|0
    0|0
    • bende senin saf saf davrandığını düşündüm şuan.

• insanlık ölmemiş ya ama sürekli olursa onda bir iş vardır demek

0|0
    0|0
  • sakın yardım etme eski sevgili bırak eskide kalsın zaafın var gibi görünme

0|0
    0|0
Yükleniyor...