Ayrılmak istemekte haksız mıyım?

Arkadaşlar erkek arkadaşımı çok seviyorum.Ama eski sevgilisini unutamadığını düşünüyorum.Durduk yere değil tabi ki İlk sevgilisiymiş. Her konuda ilki olmuş. Bana onunla ilgili anılarından bahsetti onu çok sevdiğinden falan ama geçmişte kaldı falan dedi. İlişkimizin başlarında. o anlattıklarını unuttu ama benim hala aklımda.Birkere bir konu açıldı eski sevgilisiyle yaşadığı olayı anlatı. Aynı olayı hayatında ben varken başka bir arkadaşınada anlatmış. komik bir olay ama sonuçta eski sevgilisiyle yaşadığı bir olay... Şarkı dinliyor acaba bu şarkıda onumu hatırlıyor falan diye soruyorum kendime. Çok üzgünüm. Söyliceklerimi planlayarak söylüyorum eski sevgilisini hatırlatacak bir şey olmasın diye..ama bu şüphelerle yaşanmazki ilerde karşı karşıya gelirlerse ne yaparlar falan sürekli bunları düşünüyorum...AMA BU ortamı yaratan kendisi. Ne yapmam doğru olur? Ben çok sevdiğim halde ayrılmanın doğru olacağını düşünüyorum..

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• adam unutamöamşı işte sen unuttrmayı denedin mi ona eski sevgilisini...anlatmasına müsade et...bir süre sonra sıkılır...

0|0
    0|0
  • bu konuyu ona açarak ortak yol bulmanıız en mantıklı kardeşim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...