Kapat

Hayvan gibi dövüşmek istiyorum sizede oluyor mu arada dövüşesiniz geliyor mu ?

Hayvan gibi dövüşmek istiyorum sizede oluyor mu arada dövüşesiniz geliyor mu ?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• benim dövüşesim değil de dövesim oluyor arada :) dayak yemekten hoşlanmam ama eğer olur da yersem yediğim kadar yediririm

0|0
    0|0
  • yoo hiç gelmiyor yapıyorum onu zaten :)

0|1
    0|0
    • Ben de yapıyorum ancak bazen antrenmanlara gitmiyorum tatilde falan o zaman işte bu his geliyor :)

• Nasıl bir his acaba merak ettim şimdi :)

Değil istemek, dövüşen görsem kaçarım ben..

0|0
    0|0
    • işin içine girince zevkli benim bahsettiğim minderde dövüşmek müsabaka

• Takım olaylarında evet

0|0
    0|0
  • gel beraber dovusellim :) pff nedir bu tamam erkeksin ama unutma insaniz.. ofkene hakim ol biraz

0|0
    0|0
  • tedavi ol öfke konturolu için

0|0
    0|0
    • hayır öfkeli değilim öfkelenmeden bunu yapmak istiyorum zevk alıyorum dövüşmekten kastımda kurallar çerçevesinde sokak kavgası vs değil

• savaş mı istiyorsun?kamonnn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kavga hiç istediğim bişey değildir.Fakat bazen zorluyorlar.Bende boğa gibi dövüşen biriyim.Ellerim kaslı ve ağır olduğu için en yüksek hızımla zaten o anda sinirliyim vuruyorum yüzüne bazen devriliyorlar bende onları yiyiyorum

0|0
    0|0
  • bayadır hayvan gibi dövüşmüyorum en son 1 seneyi geçti askerdeyken dövüştüydük ağız burun daldıydık çocuklara çocuğun burnunu kırdıydım:) az daha disko'da yatacaktım da çavuş olmanın faydalarını çok gördüm askerde :D

0|0
    0|0
  • Valla ben mutlu olduğumda istiyorum, mutsuz olduğumdada istiyorum her ikisi olduğundada istiyorum :D

0|0
    0|0
  • arada geliyolar bana da :D

0|0
    0|0
  • adres ver dövüşelim :)

0|0
    0|0
    • herkesle dövüşmüyorum :)

• Yok hocam bildiğin sokak kavgası var bizde :) ha yok sende varsa ilgilendiğin bir sporda profsan bende herkesle dövüşmem öyle yani :)

• ben profesyonel çerçevede dedim bahsettiğin sokak kavgasını yapamam ama mma olabilir yapıyorumda yer tekniklerim iyidir :)

Yükleniyor...