Kız benimle oynadı galiba

Benimle kesişiyordu. Gittim tanıştım. Az biraz sohbet ettik. "Bi ara birlikte konuşalım, sohbet edelim" dedim. "Bakarız, ben yanına gelirim ya.." dedi. Daha sonra 2 gün boyunca yanıma gelmedi. Numarasını istediğimde "Çok erken ya" falan dedi. Sonra 2 gün sonra bir baktım ki acayip çirkin bir çocukla sevgili olmuş. Bana yapılır mı lan bu... Çocukta görseniz abazanın teki. Kızlar sizde nasıl bir kafa var ya? Kızın yakın arkadaşları falan bana yazıyordu sürekli olarak. Onlardan birisiyle takılsam kıza kapak olur mu? Egosal bir sorun yaşıyorum şu an.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Yaa:) Çok yaşanıyor bu durum kızlar arasında..Yani.. Kendini yarıştırılmış gibi hissediyorsun, tercih edilmeyenmiş gibi falan. Bunları düşünme. Mal kızlar mal erkekleri bir halt sanar:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mutlu olacaksan yap ama ben kızın yerin de olsam ezik bu der geçerim..

0|0
    0|1
    • Kızın yerine koymuşken hazır kendini sorayim. Neden böyle yapmış olabilir? niye böyle yaptın?

• kimsin ki sen ?soru sorup cevaba kezban diyen bir gizli ? sen benden nasıl davranmam gerektiği konusunda beklenti içinde olamazsın! o la maz sın!

• Pargalı ibram gibi konuşma benimle. Be nim le. Benimle. Olabilir O la bir lir lir lir o lalala

• Gönül işi işte konuyor bir yerlere.

Hayatına bak derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O yaptıysa sen niye yapmıyasın.En yakın arkadaşlarından biriyle takıl

0|0
    0|0
  • yavşamaya devam et verir o sana sana mala vurur geçersin daha ne

0|0
    0|0
    • Ya kız sevgilisinin koluna girmiş özellikle ben nereye gidersem oraya geliyorlar.

Yükleniyor...