Bugün 300 TL lik pahalı bir spor ayakkabı aldım :(:(:(8 belki size göre

ucuz veya dandik gelebilir ama beni bayağı batırdı

neyse eskiden günlük ayakkabıyla yürüyüş yapıyordum yani tam cahildim bugün gittim bir NB mağazasına ölçü mölçü ayarladılar...

yarın sabahın ilk ışıklarında uyanıp spor yapmaya başlayacağım spor salonuna da gitmek istemedim çünkü oralar beni boğuyor..

boy: 168

kilo: 63

Hedef: Yaza zayıf bir şekilde girmek , en azından fit...

ne dersinz başarır mıyım sizce? sabah herkes mışıl mışıl uyurken uykumu heba etmeye değecek mi?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• irade, azim kararlılık parayla satan alınamaz tatlıcıık :) bunlar varsa her türlü fit olursun taş olursun meteor olursun ..

ayakkabıların hayırlı olsun. 300 tl verdiysen kesiiin uyanırsın zaten yaparsın... haydi başarılar :)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler, çok haklısın ^^

Erkekler Ne Diyor 9

• 300 tl lik bir ayakkabı ucuz veya dandik mi? ne diyorsun sen? o kadar para verilir mi? bir nike spor ayakkabı 80 lira veya 120 lira arası.bana göre, çok pahalıya almışsın. istediği kadar sağlam olsun, veya marka olsun bir ayakkabıya o kadar para harcanmamalı...yemene içmene, dikkat edip sabah yürüyüşü yapsan yaza fit girersin, spor salonuna bile gitmene gerek yok.!

0|0
    0|0
    • 80 ile 120 arası mı dalga geçiyorsun herhalde ciddiyim çakmaları o kadar var 200 tl den aşağı nike adidas ayakkabı yok düzgün?

• 300tl çok dandik geldi genelde 3 bin tlden aşagı ayakkabı giymem işe yarar spor yapar iken ilk önce yemeği kesmelisin

0|0
    0|0
  • olur tabı neden olmasın. ayda 3 kılodan fazla vermemeye gayret et hatta ayda 2 kılo yeter. sen zaten 6-8 kılo versen yeter bemce fazla da verme. Bu arada spor ayakkabı normal pahalı sayılmaz

0|0
    0|0
  • 300 tl phlı glyor ama kalite ve sağlık için değer kullandıktan sonra bir mesaj at d a değiyosa bizde alalım zamanın varsa spor la değerlenidir spor nankör dğildir hemen karşılığını verir salonda git bence 1 ay da alışyor insan itici insanlar bile arkdş olyor

0|0
    0|0
  • ilk hafta zorlanırsında sonra alışırsın ama kilon iyi bence çokta cılız olma ya :)

0|0
    0|0
  • sizi batırıcak tek şey kalite olsun yeterki

0|0
    0|0

• inşallah canım

0|0
    0|0
  • Para var huzur var.

0|0
    0|0
  • 300 lira ne gerek var NB 70 liradan başlıyor