Sevdiğim kızın arkadaşı benimi seviyor :(

Sevdiğim kızın yakın arkadası işyerinde yemekhanede filan bakarken gördüm 1 kac kerede durumlarımıda beğeniyor faceden , sevdigim kızda beni reddetti kafama direk bu soru geldi :S :S arkadası benımı sevıyor yoksaaaaaaa böyle birşey varsa çok kötü olucagımı düsünüyorum oda arkadsını sevdıgımı biliyor öğrenmıs 2 3 gün önce hala durumumu begenıyor :(

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Acı gerçek dadadadamm ! en kötü olaydır arkadaş olayı geçmiş olsun arkadaşı seni seviyor :)

0|0
    0|0
    • seviyormudur sahiden yoksa attıgım durumlar hosunamı gıtmıstır :S

• ohoo snın mevzu ıyıce konustukca derınlesıyo bb..

• hehe :) yanlış anlatmadım inş arkadasıyla asla olmucak zaten sadece güzel kız dedim iyi akşamlar :)

Kızlar Ne Diyor 4

• hahah hala durumlarınımı beğeniyor belki güzel durum paylaşıyosun diye beğeniyodur illa sevmesi gerekmez ve kızın seni red ettiğini görünce şans bende diyede düşünebilir :D

0|0
    0|0
    • güzel diye beğeniyordur İnşallahh :) onun cok yakın arkadasını seviyorum ben gerçekten cok sevıyorum olay buysa gerçekten çok kötü bir durum :(

• belki kızda kırmamak için red etmiştir de senin sevdiğin kişi belli yolun belli zaten silip engelle falan olmadı

• yazmadı zaten hiç konuşmadık işyerindede görmüyorum zaten çok nadir yani ama sevdigim kızla birlikte çalısıyoruz

• kızdan uzak durabilirsin bu senin elinde...

0|0
    0|0
    • zaten yakın degılız sevdıgım kızla yakınım oda onun arkadası

• belkide kız biliyordur arkadaşının seni sevdiğini ondan seni reddetmiştir. kızı silebilirsin..ve sevdiğin kıza yakınlaşmaya bak

• boşver beğenilerin yükselirr :D

0|0
    0|0
  • çözmüşsün zaten durumu. hayırlı olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yazmazsın,birkaç kez ekersin iş hallolur takma kafaya..

0|0
    0|0
Yükleniyor...